לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

ארון קודש כספת

 על מנת להגן על ספר הקודש, ניתן להתקין בתוך ארון קודש כספת פנימית שתשמור עליו מפני פגיעות חיצוניות, ניסיונות גניבה, פריצות או חילול ספרי הקודש חלילה. בדרך כלל, ארונות הקודש עצמם עשויים עץ שאינו מגן על הפריט הכל כך חשוב שבתוכם, וטעות אחת קטנה עלולה להביל להשמדתם של תשמישי הקדושה – לא אם קיימת בידיכם כספת שתגן עליהם! 

ארון קודש כספת מקצועית וייחודית

אם בחרתם להתקין בתוך ארון קודש כספת פנימית, עליכם לדעת שיש מספר דגשים לפיהם יש לפעול על מנת להתאים את הכספת לצרכים הבאים:

  • מנגנון הנעילה של הכספת – בדרך כלל בכספות המיועדות לכך, קיימים מנגנוני נעילה מכניים המאפשרים פתיחה וסגירה של הכספת גם בשבתות וחגים ללא חילול השבת.
  • גודל הכספת – כפי שארונות קדושה מיוצרים בגדלים שונים, כך גם הכספות המכילות אותם מיוצרות בגדלים המתאימים לכל ספר קודש באשר הוא.
  • הגנות – כספות המיועדות לתשמישי הקדושה היקרים לכל כך הרבה אנשים, יתאפיינו במנגנוני הגנה מפני אש, מים, לחות, ופגיעות חיצוניות.
  • אישורים מיוחדים – בדומה לכל נושא אחר הקשור לבית הכנסת, גם הכספות כולן נבדקות על ידי גורמים המוסמכים לכך, וכן בידי רבנים.

הכספות המתקדמות בישראל רק אצל עוז כספות בע"מ

כספות לארונות הקודש בבתי הכנסת יבטיחו שקט נפשי לכל הנוגעים בדבר, והגנה מלאה לתשמישי הקדושה היקרים לליבם. חברת עוז כספות בע"מ וותיקה בתחום הכספות בארץ, ומעניקה ללקוחותיה בנוסף שירותי ייעוץ, הובלת והתקנת כספות חינמיים. חס וחלילה במקרים של ניסיונות פריצה, יספקו גם שירותי תיקונים במידה והכספת ניזוקה. זה הזמן לשים סוף לפחדים ולהעניק לארון הקודש שברשותכם רשת הגנה מקצועית ואיכותית, רק בעזרת שירותיהם האדיבים והמקצועיים של עוז כספות בע"מ!

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל