לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

דלתות חדר נשק

ייצור דלתות חדר נשק וביטחון לפי דרישת הלקוח ובהתאם לצרכיו

חברת עוז כספות מתמחה בבניית דלתות חדרי נשק וחדרי ביטחון. חברת עוז כספות הינה המקצוענית ביותר בשוק כיום המייצרת דלתות חדרי ביטחון, כספות כבדות ועוד. לקבלת ייעוץ מקצועי מהמומחים של חברת עוז כספות צרו איתנו קשר.

ישנן חברות העוסקות בכלי נשק, שעל מנת לאחסן אותם בצורה הבטוחה ביותר יקדישו חדר גדול למטרה זו בלבד. דלת משוריינת, או דלת חדר נשק הינה דלת כבדה במיוחד המאופיינת בשכבות מיגון נוספות, מנגנוני נעילה מתקדמים, ועוד. לפני שתיגשו למלאכת התקנת הדלת החדשה שלכם בעזרת חברה המתמחה בכך, רצוי לבחון את תקנות משרד הביטחון ומשרד הפנים עבור חדרים אלו, וכן עבור הדלתות. בדקו מהם מנגנוני הנעילה האפשריים, עד כמה הדלתות אטומות ומורכבות לפתיחה, – כל זאת על מנת להיות בטוחים כי הפריטים שלכם נמצאים במקום בטוח ומוגן.

דלת חדר נשק ודלתות כבדות אחרות

הדלתות הכבדות שונות זו מזו מבחינת המשקל, על מה היא מגינה, מה רמת המיגון שלה, ועוד. בסיס העיצוב שלהן דומה; הן בעלות שתי שכבות של פלדה אשר ביניהן יוצקים חומרים יציבים וחזקים כגון בטון, פלדה, נחושת, אלומיניום או קרמיקה, על מנת להקשות על ניסיונות פריצה וגניבה. דלת חדר נשק אינה השימוש היחיד הקיים לדלתות הכבדות, אנו נוכל לפגוש אותם במקומות נוספים, כגון:

  • דלתות כבדות בבנקים להגנה על סכומי העתק הנמצאים תחת אחריות הבנק.
  • דלתות כניסה לממ"דים ומקלטים.
  • חדרי אחסנה לפריטים יקרי ערך אחרים שגודלם הפיזי לא מאפשר להכניס אותם לכספת רגילה.

עוז כספות בע"מ – ההגנה הטובה ביותר שלכם!

מלבד הדלתות הכבדות הטובות והיעילות שלנו, עוז כספות בע"מ עוסקים גם בייצור ושיווק כספות מכל הסוגים ולכל מטרה בכל חלקי הארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר דרך האתר או דרך מספר הטלפון שלנו, לקבל ייעוץ חינמי להתאמת הכספת שתענה על דרישותיכם עד להתקנתה בביתכם, במשרד, או בבית העסק. זה הזמן להתקדם לרמת המיגון הטובה ביותר, עם עוז כספות בע"מ.

 

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל