לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספות כבדות

קיימים סוגים רבים של כספות; כספות משרדיות, כספות לבית, כספות לניירת ואפילו כספות כבדות שמטרתן לאבטח ולשמור על פריטים יקרי ערך המוחזקים בידי חברות גדולות ואפילו חפצים אישיים או סכומי כסף גדולים השייכים לחברה.

כספות כבדות לאחסון פריטים יקרים במיוחד

  • כספת כבדה לאחסון כלי נשק – בין מדובר בעסק לכלי נשק, או חברת אבטחה; לא היינו רוצים שכלי הנשק יגיעו לידיים הלא נכונות. כספת כבדה וממוגנת היטב תבטיח שהאקדחים והרובים למיניהם נמצאים במקום בטוח, הרחק מהישג ידם של אחרים.
  • כספת לאחסון ניירת חשובה – קיימים מסמכים קריטיים וחשובים עליהם יש להגן ולשמור מכל משמר. כספות כבדות למטרות אלו יימצאו בארגונים חשובים כגון משרד הביטחון, צה"ל, ועוד. בדרך כלל כספות אלו יכילו מלכודות והגנות נוספות מעבר לכספת עצמה.
  • כספת לאחסון תרופות – חלוקת תרופות וצריכת תרופות חייבת להתבצע בצורה המבוקרת על ידי בעלי המקצוע. מסיבה זו, בתי חולים ובתי מרקחת יעדיפו לשמור בקנאות על מלאי התרופות שלהם, ולמנוע מהן ליפול לידיים הלא נכונות במקום לפציינטים שזקוקים להן באמת.
  • אחסון יהלומים ואבנים יקרות – על נושא זה אין צורך להכביר במילים; כולם מודעים ליוקרם של היהלומים ושוויין של האבנים היקרות, ועל כך שארגונים ואנשים פרטיים המחזיקים בהן ישאפו להגן עליהם בדרכים המתקדמות והבטוחות ביותר.

להשאיר את חפצי הערך שלנו בידיים הטובות ביותר

כאשר מדובר בדברים שהכי יקרים לכם, אין מקום לפשרות. חברת עוז כספות בע"מ מובילה את תחום הכספות בארץ, ועוסקת מזה שנים רבות בייצור והפצה כלל ארצית של כספות מכל הסוגים. אנו מתחייבים ליחס אישי ומקצועי לכל לקוחותינו, החל מהשלבים הראשונים בהם נבין יחד את הצרכים והדרישות שלכם מהכספת החדשה, ועד להתקנתה ביעד המוגדר.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל