לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת ביתית

בביקוריכם בבתיהם של החברים הקרובים שלכם והמשפחה, ודאי שמתם לב לקיומה של כספת ביתית בלפחות חלק מהבתים הפרטיים של הסובבים אתכם. מוזר, אתם טוענים? האמת היא, שלאחרונה בתי אב רבים אכן אימצו את הכספות והבינו את המשמעות הכל כך גדולה של שמירה על בטיחות ובטחון בתוך הבית הפרטי, בעיקר כשמדובר בחפצים יקרי ערך, סכומי כסף גבוהים ושאר עניינים שלדעת בעל הבית יש לשמור עליהם מכל משמר.

איך בוחרים כספת ביתית

  • גודל הכספת – ראוי לציין, כי כספת ביתית גדולה מידי או כבדה מידי לא בהכרח תגן על הפריטים שלכם. הרי אינכם רוצים שבאמצע הבית תוצב קופסת ברזל כבדה וענקית שתהרוס את העיצוב העדין והנפלא של הבית. למזלנו, כיום ישנן כספות קטנות יותר המתאימות לבתים פרטיים, ומבצעות את תפקידן ביעילות.
  • קלה לתפעול – עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת, לא כולנו נולדנו עם האהבה לריבוי כפתורים והמצאות מתקדמות. על הכספות להיות קלות לתפעול, אך מצד שני גם מוגנות לחלוטין בפני מפגעים פוטנציאליים שונים וגנבים.
  • מנגנון נעילה – ישנה אופציה לנעילת מפתח קלאסית ומוכרת, אך הבעיה מתחילה כשהמפתח הולך חלילה לאיבוד. כמובן שתמיד אפשר להזמין שירותי פריצת כספות, אבל למה לנו להתאמץ ולהטריד את עצמנו כשקיימת אפשרות למערכת נעילה דיגיטלית? קוד מספרי הנקבע על ידי בעל הכספת בלבד יאפשר נעילה או פתיחה של הכספת במקרי הצורך.

כספת ביתית – הרכוש שלכם בידיים טובות רק עם עוז כספות בע"מ

נמאס לכם להסתובב עם כל התכשיטים היקרים שלכם עליכם כדי להיות בטוחים שהוא מוגן? אנו בחברת עוז כספות בע"מ מזמינים אתכם לרכוש כספת לבית, בה תוכלו להטמין את כל הרכוש היקר ללבכם ולדעת שהוא בטוח ומוגן. אנו מציעים שירותי ייעוץ חינמיים לבחירת הכספת, ולהתקנתה במקום המתאים לה בבית.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל