לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת

לצערנו, פריצות וגניבות הן עניין נפוץ. אם אתם קוראים טקסט זה, אתם ודאי מבינים זאת ומבקשים למנוע נזקים בעתיד בעצמכם. אנחנו שמחים שהגעתם אלינו – רכישת כספת היא כמובן הפתרון הנגיש ביותר וזה בדיוק מה שאתם צריכים! עולם הכספות הוא רחב ומציע אפשרויות רבות של נעילות, רמות הגנה, וגדלים להתאמת הכספת לכל צורך ודרישה.

כספת לראש שקט

בין אם אתם בעלי עסק, מנהלים חברה גדולה או פשוט מתחשק לכם לדעת שהדברים היקרים לכם נמצאים במקום בטוח, כספת טובה תעניק לכם בדיוק את זה. קיימים מספר סוגים של כספות, כל סוג עונה על דרישה אחרת: 

  • כספות לבית ולמשרד – בדרך כלל יהיו קטנות יותר, בעלות רמת מיגון נמוכה אך מספיקה כדי לספק הגנה על הפריטים שהוטמנו בתוכה; תכשיטים, אקדח אישי, מסמכים חשובים ואף סכומי כספים.
  • כספות כבדות – מגיעות במגוון גדלים ויימצאו בקרב בתי עסק או ארגונים גדולים המחזיקים במזומנים רבים.
  • כספות חסינות אש – ראשית, על מנת שכספת תחשב חסינת אש עליה לעמוד בתקן החסינות לאש. היא מיועדת לשמירה על מסמכים וניירת קריטית אחרת, וכמו כן גם על מדיה דיגיטלית במקרי הצורך.

כספת לדברי הערך שלכם – כי מה שיקר לכם, יקר גם לנו

ההמלצה הכי טובה שאנו בעוז כספות בע"מ יכולים להעניק לכם, היא לא לרכוש כספת עד שאינכם בטוחים שבדקתם את כל האופציות וכי הכספת שמצאתם מתאימה לדרישותיכם בצורה הטובה ביותר. על מנת להבטיח לכם כי בחרתם נכון, אנו מציעים לכם שירות ייעוץ חינמי לבחינת הצרכים והדרישות שלכם, והמטרות עבורן אתם זקוקים לכספת החדשה. כך, נדע בדיוק איזו כספת להתאים לכם, ולאחר ההתקנה תעברו הדרכה מפורטת בנוגע לדרכי התפעול שלה. תוכלו ליצור עמנו קשר דרך האתר, או דרך מספר הטלפון. וזכרו – הפריטים היקרים לכם, יקרים גם לנו!

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל