לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת למשרד

עסקים ובנייני משרדים חשופים באופן קבוע לאפשרויות פריצה שונות. ההיתכנות לאירועי גניבה בעסקים היא לאו דווקא מקרית. לעיתים, חברות ומתחרים מעוניינים לבצע בזדון פריצות על מנת לגנוב מידע יקר ערך או מסמכים מקוריים של העסק. לכן, אין זה מפתיע לגלות שבעלי עסקים רבים מוכנים להשקיע ולא מעט בהתקנת כספת למשרד אשר תאבטח את החפצים החשובים ביותר בצורה מקסימלית. ניתן לבחור כספות על פי פרמטרים שונים ולבצע התאמה מלאה לצרכי המשרד שלכם, לצד התקנה מהירה ושירות לכספת לתיקונים במקרי הצורך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להבין מהן הדרישות שלכם ולהתייעץ באדם מומחה. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום עם עוז כספות.

 

כספת למשרד: יתרונות השימוש בכספת זו

בבואכם לרכוש כספת למשרד חשוב לדעת מהם היתרונות אותם אתם מחפשים ליצור בחלל המשרדי שלכם:

  1. מחבוא – לאחר הרכישה ניתן להתקין את הכספת כשהיא מעוגנת לרצפת המשרד או נחבאת אל הכלים בגומחה ייעודית. גם אם הפורץ ימצא את הכספת, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להוציא אותה ממקום המסתור ולהעבירה לפירוק.
  2. מסמכים – השקיעו זמן בהרכבת הכספת השמורה ביותר שאתם יכולים לרכוש. דפנות כפולות ומתכות מורכבות יכולות לתת הגנה מלאה על כל המסמכים החשובים ביותר לעסק שלכם.
  3. נגישות – כספות לעסק חייבות להיות נגישות לכמה אנשים. לכן מומלץ לבחור בכספות עם מנגנון דיגיטלי אשר ניתן לפתיחה בקלות וללא צורך במפתחות ושכפולים מיותרים. כך רמת החשאיות נשמרת ורק מי שצריך לקבל גישה יכול לקבל אותה.
  4. אפשרות לחריץ מסמכים – ניתן לבחור כספת עם פתח מיוחד בחלקה העליון שמאפשר לכל אדם לשלשל מסמכים אל פנים הכספת גם אם אין לו את הקוד או המפתח. כך עובדים מן השורה יכולים להעביר מסמכים אך לא לקחת כלום מתכולתה של הכספת.

 

כספת למשרד

 

כספת למשרד שמנהלת את העסק שלכם

לכל בעל עסק יש מגוון רחב של מסמכים אישיים אותם הוא לא רוצה לחשוף בפני אף אדם. בין אם מדובר בעדויות פיננסיות למצב העסק, מסמכי ההקמה, רעיונות ופטנטים ואפילו רשימות העובדים. כל אלו הם סודות עסקיים אשר יכולים, בידיים הלא נכונות, להיות הרסניים לעסק שלכם. לכן אתם לא יכולים לקחת בקלות ראש את ביטחון המשרד וחשוב להשקיע מבעוד מועד ביצרת מערכות אבטחה מתוחכמות וחזקות. רכישה של כספת למשרד היא התחלה חכמה אל עבר עתיד מקצועי בטוח יותר במשרד שלכם. לכן, אתם רוצים להיות בטוחים שאת הכספת תקבלו מאנשי מקצוע מיומנים ועתירי ניסיון.

 

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל