לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת קטנה

בעולם שבו כולנו מחזיקים חפצים יקרי ערך בבית, השימוש בכספת קטנה הופך נפוץ יותר ויותר. כספת קטנה מאפשרת לשמור על כל שעון יוקרתי, תכשיט או אפילו נשק אישי מוגן בכל דירה. האפשרות למצוא מקום לשכן בו את חפצי הערך מאפשרת לבעלים להיות רגוע ולהעלות את רמת האבטחה בביתו. בין אם אתם גרים בדירה גדולה או מעוניינים לשים כספת במשרד הפרטי – כספות קומפקטיות בגודלן הן פתרון מעולה לכל שאלת אבטחה. עוז כספות היא החברה המובילה בישראל לייצור כספות, ומחזיקה דגמי כספות קטנות לכל צורך.

כספת קטנה

כספת קטנה – הקלה גדולה

לכל מטרה שלא תהיה, שימוש בכספת קטנה הוא פתרון אחסון מעולה לחפצי ערך. הכספת מאובטחת בקוד אישי וניתן למקם אותה כמעט בכל מקום. לקוחות רבים בוחרים לרכוש כספות כאלו למגוון שימושים:

  • שימוש אישי ופרטי – לאחסון של חפצים אישיים ומסמכים.
  • שימוש משרדי – לטובת הגנה על קבצים ופרטי חברה חסויים.
  • לבתי עסק – לטובת הגנה על סכומי ההפקדה היומיים.
  • לאבטחת נשק אישי – הן במרחב הבית והן במקומות העבודה.

העלות הנוחה לכל כיס של כספות מאפשרת לציבור הולך ומתרחב לרכוש אותן. יחד עם התפעול הקל ורמת האבטחה העולה מדגם לדגם ברור מדוע אנשים רבים בוחרים לקנות כספות כבדות. הרכישה מתרחשת בעיקר כדי לקבל תחושת ביטחון ולנסות לשמור על החפצים החשובים של אנשים מוגנים.

 

כספת קטנה לכל מטרה

חברת עוז כספות מייצרת מגוון דגמים של כספת קטנה. הדגמים משתנים לפי צרכים ודרגות אבטחה שונות ומאפשרים לכל לקוח למצוא את הכספת שעונה על הצרכים שלו. הלקוחות יכולים לבחור בין כספות לשימוש ביתי, שיכולות להגן על תכשיטים, מתנות יקרות ומסמכים אישיים. כספות לשימוש משרדי – כדי לשמור על מידע עסקי חשוב. או כספת לאקדח להגנה על נשק – כדי למנוע גישה לילדים ולהגן על הסביבה מהנשק.

החברה עומדת בכל תנאי האבטחה הגבוהים ביותר, ועושה כל מאמץ כדי לשדרג את הכספות שלה ולמצוא את הפתרון הטכנולוגי הבא בתחום. אנו מספקים שירותי ייעוץ והתאמה לכל לקוח ומאפשרים לו לקבל בדיוק את המוצר שמתאים לו.

מידע נוסף בנושא

כספת קטנה ניידת

התפיסה הרווחת בתחום הכספות מתייחסת בדרך כלל לכספות גדולות כבדות ומגושמות. אולם, כיום קיימות בשוק כספות מסוגים שונים אשר עונות על צרכים רבים. אחת מן הכספות הפופולריות ביותר היא דווקא כספת קטנה אשר קל לקחת ממקום למקום – והיא יכולה להיות שימושית למטיילים ולבעלי עסקים. את הכספת ניתן לנעול במנעול חזק ולאבטח את תכולתה לאורך ימים רבים. פנים הכספת מחולק לתאים כאוות נפשכם אותם ניתן לסדר מחדש בכל פעם. כספת זו היא פתרון נייד מצוין לכל מי שרוצה להגן על חפצים יקרים בדרכים ולא להסתמך על המזל הטוב. למידע נוסף, צרו קשר עם עוז כספות.

כספת קטנה – אתכם בכל מקום

השימוש בכספת קטנה הופך נפוץ יותר בקרב אנשים בשל המודולריות הרבה. מי יכול להשתמש בכספת קטנה?

  1. בעלי עסקים – בעלי עסקים שלא רוצים להשקיע בקופה רושמת ועדיין נמצאים בשלבי פיתוח העסק יכולים לבחור להוציא קבלות באופן ידני ואת הכספת לאחסן במהלך השבוע בכספת קטנה. כך ניתן לצמצם הוצאות ולשמור על הכסף קרוב אליכם.
  2. מטיילים – כל מי שיצא לטיול בעבר יודע שקשה מאוד להשאיר את הטלפונים והארנקים בתוך הרכב בלב שלם. אם אתם חוששים שמא מישהו יפרוץ לרכב אתם יכולים לקחת אתכם כספת קטנה שתהיה מקום אחסון בטוח. הכספות הפכו נפוצות דווקא בקרב מטיילים אשר נוסעים למדינות רחוקות ולתקופות ממושכות.
  3. בעלי דוכנים – אם אתם מקימים דוכן ורוצים לשמור על ההכנסות רחוק מהישג ידם של לקוחות ועוברי אורח, ניתן לנעול כספת קטנה ובה כל הרווחים שלכם מיום המכירות.
  4. ועדים – ועדי עובדים, ועד בית ואפילו ועד כתתי מחזיקים בסכומי כספים ולא תמיד יכולים לאחסן אותם במיקום בטוח. לכן רכישה חד פעמית של כספת קטנה היא פתרון יצירתי מעולה.

כספת קטנה - כל אירוע זמינות בכל מצב

כספות לא חייבות להיות ענקיות, כבדות ומגושמות. ניתן למצוא כספות שיכנסו לכל תיק או ארנק וישמרו על הכסף בטוח גם במקרה גניבה. כספת קטנה מיוצרת ממתכת חזקה להפליא שקשה מאוד לפרוץ ומחוזקת במנעול מיוחד עם עמידות גבוה ללחצים. אתם רוצים להשקיע בכספת קטנה על מנת להבטיח את השקט הנפשי שלכם בעיקר בעת שהייה בחוץ או בהתעסקות עם סכומי כספים לא מבוטלים של העסק שלכם. כל השקעה בכספת קטנה היא השקעה לטווח האורך וגם אם כבר יש לכם קופה רושמת בעסק המצליח, אתם עדיין יכולים לשמור את הכספת ולבצע בה הפקדות שונות ושימושים לאורך השנים.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל