לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

איפה מומלץ לרכוש כספת?

רבים בישראל הפכו מודעים יותר לאפשרות שיום אחד, בזמן שלא יהיו בביתם או אפילו בלילה כשיישנו ולא יהיו מודעים למה שקורה סביבם – מישהו עלול להיכנס לביתם ולתבוע לעצמו בעלות על פריטים יקרי ערך. בשל כך הפכו כספות למכירה למבוקשות ביותר בקרב האוכלוסייה, וכיום קיימות חברות רבות המציעות שירותי מכירה, הובלה והתקנת כספות. 

עוז כספות בע"מ עוסקת מזה שנים רבות בתחום ייצור ושיווק כספות לכל חלקי הארץ, ומתחייבת למתן השירות המקצועי ביותר. 

מגוון סוגים של כספות

אל תופתעו אם תגלו בביתם של החברים הטובים שלכם או קרובי המשפחה, קופסת מתכת חדשה הנחה לה בשלווה בתוך הארון או במקום מסתור אחר בבית. עסקי כספות הפכו לנפוצים יותר ויותר, יחד עם העלייה במספר הגניבות והפריצות. ישנם סוגים רבים של כספות המעניקות הגנה וביטחון בבית הפרטי, במשרד, ואפילו בארגונים גדולים:

  • כספת למשרד וכספת ביתית – אלו כספות קטנות יותר שרמת המיגון שלהם אמנם נמוכה, אך מספיקה על מנת לספק את ההגנה הנדרשת על התכשיטים, המסמכים, וסכומי הכסף שנעלו בתוכה.
  • כספות כבדות ומשוריינות – בדרך כלל יימצאו בבתי עסק וארגונים גדולים העושים שימוש שוטף במזומנים רבים. הן אמנם קטנות יחסית, אך כבדות יותר ובעלות שכבות הגנה נוספות כנגד פריצות אפשריות, אש ומים, ועוד.
  • כספות לארונות קודש – חברות המתמחות בכספות יעניקו גם שירותי מיגון לארונות קודש בבתי כנסת, מפאת החשיבות הגדולה של תשמישי הקדושה לכל הנוגעים בדבר.

 

כספות מהטובים ביותר בתחום!

אל תתפשרו כשמדובר בביטחון שלכם! צרו קשר עם עוז כספות בע"מ עוד היום והבטיחו לעצמכם ראש שקט לאורך זמן – תוכלו להיות בטוחים שהחפצים יקרי הערך שלכם נמצאים במקום הבטוח ביותר, בכספת שנשלחה והותקנה אצלכם על ידי עוז כספות בע"מ.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל