לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת ביתית

בביקוריכם בבתיהם של החברים הקרובים שלכם והמשפחה, ודאי שמתם לב לקיומה של כספת ביתית בלפחות חלק מהבתים הפרטיים של הסובבים אתכם. מוזר, אתם טוענים? האמת היא, שלאחרונה בתי אב רבים אכן אימצו את הכספות והבינו את המשמעות הכל כך גדולה של שמירה על בטיחות ובטחון בתוך הבית הפרטי, בעיקר כשמדובר בחפצים יקרי ערך, סכומי כסף גבוהים ושאר עניינים שלדעת בעל הבית יש לשמור עליהם מכל משמר.

איך בוחרים כספת ביתית

  • גודל הכספת – ראוי לציין, כי כספת ביתית גדולה מידי או כבדה מידי לא בהכרח תגן על הפריטים שלכם. הרי אינכם רוצים שבאמצע הבית תוצב קופסת ברזל כבדה וענקית שתהרוס את העיצוב העדין והנפלא של הבית. למזלנו, כיום ישנן כספות קטנות יותר המתאימות לבתים פרטיים, ומבצעות את תפקידן ביעילות.
  • קלה לתפעול – עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת, לא כולנו נולדנו עם האהבה לריבוי כפתורים והמצאות מתקדמות. על הכספות להיות קלות לתפעול, אך מצד שני גם מוגנות לחלוטין בפני מפגעים פוטנציאליים שונים וגנבים.
  • מנגנון נעילה – ישנה אופציה לנעילת מפתח קלאסית ומוכרת, אך הבעיה מתחילה כשהמפתח הולך חלילה לאיבוד. כמובן שתמיד אפשר להזמין שירותי פריצת כספות, אבל למה לנו להתאמץ ולהטריד את עצמנו כשקיימת אפשרות למערכת נעילה דיגיטלית? קוד מספרי הנקבע על ידי בעל הכספת בלבד יאפשר נעילה או פתיחה של הכספת במקרי הצורך.

כספת ביתית – הרכוש שלכם בידיים טובות רק עם עוז כספות בע"מ

נמאס לכם להסתובב עם כל התכשיטים היקרים שלכם עליכם כדי להיות בטוחים שהוא מוגן? אנו בחברת עוז כספות בע"מ מזמינים אתכם לרכוש כספת לבית, בה תוכלו להטמין את כל הרכוש היקר ללבכם ולדעת שהוא בטוח ומוגן. אנו מציעים שירותי ייעוץ חינמיים לבחירת הכספת, ולהתקנתה במקום המתאים לה בבית.

כספת ביתית  היא הכספת הנפוצה ביותר כיום. הכספות הביתיות מגיעות במגוון רחב של סוגים בגדלים שונים, עובי פלדה שונה ומנגנוני נעילה שונים. בניגוד לדעה הרווחת שכספת גדולה יותר מעידה על מנגנון אבטחה חזק יותר או שהיא חזקה ועמידה יותר הכספות הקטנות הנמכרות כיום אינן פחות חזקות או עמידות, נהפוך הוא, במקרים רבים הן אף יותר בשל הקדמה הטכנולוגית והתפתחות התעשייה בשנים האחרונות. יחד עם זאת ולא פחות חשוב מעמידות הכספת ורמת האבטחה שלה יהיה גם אופן התקנתה, שכן גם היא תהיה מוגנת ביותר אך ניתן יהיה לגנוב אותה בשלמותה הרי שלא עשינו בזה כלום. במאמר זה ניגע בקצרה בסוגי הכספות הביתיות.

 

סוגים של כספת ביתית

  • כספת ביתית עם מנגנון ידני: מנגנון המפתח ניתן להתקנה הן על כספות פשוטות והן על מקצועיות. כיום ברוב המקרים לא נסתפק במפתח ונעדיף להשתמש בנוסף אליו במנגנונים נוספים.
  • כספות עם מנגנון אלקטרוני: בדומה למנגנון המפתח גם את המנגנון האלקטרוני ניתן להרכיב על כספות פשוטות ומקצועיות כאחד.
  • כספות קיר: בשל העובדה שכספות אלו מיועדות להיות מותקנים בתוך הקיר הן אינן בעלות עומק גדול ועל כן רנו נהיה מוגבלים בכמות וגודל התכולה אותם נוכל לאפסן שם.
  • כספות כבדות: כספות בעלות משקל רב מבטיחות לנו ביטחון שלא יגנבו את הכספת בשלמותה מפאת משקלם. יחד עם זאת, משקל הכספת אינו בהכרח יעיד על איכותה.
  • כספות בתקן: אלו יהיו הכספות האיכותיות ביותר בלי צל של ספק כספות אלו בדיקות מקיפות שלאחריהן נקבע להן התקן ועל פיו נדע לאיזה צורך הן יכולות לשמש. התקן המחמיר מבטיח שהכספות יהיו חזקות ועמידות ביותר.

 

לא ניתן לכם לקחת סיכון

'עוז כספות' הינה החברה המובילה כיום בשוק הכספות על שלל סוגיהן לרבות כספות ביתיות ואביזרים נלווים. החברה מתמחה בייצור הכספות , פיתוח והרכבות מיוחדות. החברה מוכרת על ידי חברות הביטוח כיצרנית איכותית ומקצועית בעלת מוצרים בטוחים ואמינים. פנו אלינו עוד היום והמומחים שלנו ידאגו לעזור לכם לשמור על כל דבר, בכל מקום ובכל שעה.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל