לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת חסינת אש

כשאדם, חברה גדולה או בעל עסק מחליט שהגיע הזמן לאפשר לעצמו להעביר את היום בראש שקט ולרכוש כספת, ישאפו לרכישת כספת חסינת אש שמלבד היותה ממוגנת יותר לאש, תהיה גם חסינה מפני מפגעים נוספים כגון מים ולחות, וחזקה מפני פורצים וגנבים פוטנציאליים.

כספת חסינת אש למגוון מטרות

אם כספת חסינת אש היא מה שאתם מחפשים, דעו שקיימים דגמים שונים המתאימים לאחסון ושמירה על פריטים שונים, לדוגמא:

  • לאדם הפרטי – בתי אב, חברות ובתי עסק שונים המבקשים לאחסן פריטים יקרים או מסמכים חשובים. הכספות עשויות פלדה קשיחה ודפנות כפולות, בשילוב עם חומר החסין לאש.
  • ארונות אבטחה – הכוונה היא לאותם ארונות פלדה בעלי מיגון כפול ומכופל. ארונות אלו יימצאו בשימוש המשטרה או ארגונים אחרים הזקוקים לאבטחת כלי נשק, מסמכים מסווגים, ושאר פריטים עליהם צריך לשמור תחת אבטחה כבדה במיוחד.
  • כספות למדיה דיגיטלית – יוכלו לשרת את האדם הפרטי, חברות ובתי עסק שונים. יגיעו בגדלים שונים, וברמות שונות של הגנה עפ"י הצורך; ישנן כספות שיספקו הגנה למשך כמה שעות, וכאלו שיהיו עמידות לאורך זמן רב יותר.

 

גם אם אלף כבאים לא יצליחו לכבות את השריפה, הכספת שלכם תשרוד אותה!

נעים מאוד, אנו בחברת עוז כספות בע"מ מייצרים ומשווקים כספות מכל הסוגים ואת המוצרים הנלווים להן. שנים רבות של ניסיון הפכו אותנו לכתובת הנכונה ביותר עבור בתי אב, בתי עסק וחברות גדולות המבקשות לוודא שהפריטים היקרים להן יישמרו במקום בטוח. לפני שתבחרו את הכספת המתאימה לכם, אנו נעניק לכם שירותי ייעוץ חינמיים להתאמת הכספת הנכונה לכם ביותר בהתאם לדרישותיכם. הכספות שלנו עומדות בכל התקנים והדרישות, ויבטיחו לכם ראש שקט לאורך זמן רב.

כספת חסינת אש שייכת לדור מתקדם של עולם הכספות. על אף שמה היא מגינה בנוסף גם מפני מים ולחות ועמידותה, אמינותה ואיכותה הם גדולים. לכל אחד מאתנו ישנם דברים עליהם הוא רוצה לשמור מכל משמר. בין אם זה משהו יקר מבחינה ערכית, מסווגת או יקר כמו כסף ותכשיטים יש לנו דברים שנרצה לדעת שהם בטוחים בכדי שנוכל ללכת לישון בראש שקט ולא לדאוג מפני גנבים, פורצים או חלילה נזקי מזג אוויר כמו שריפה או שיטפון. הכספות חסינות האש משמשות בכמה מגזרים ולכמה מטרות עליהם נפרט במאמר שלפניכם.

 

למי נועדו כספת חסינות אש

מלבד רמת המיגון הגבוהה כספת חסינת אש מומלצת לשימוש עלי ידי כל אדם אשר רוצה לצמצם את הסיכוי לנזק לרכוש המאופסן בהן. בין אם אלו מסמכים רגישים אשר יכולים להיפגם על ידי לחות, רטיבות או חום קיצוני, אנשים האוספים אומנות בכלל ויצירות ציור מפורסמות בפרט, וכמו כן אלו אשר צריכים לשמור בכספת תרופות מצילות חיים. כמו כן, בזרועות הביטחון השונות כמו הצבא והמשטרה הכספות חסינות האש משמשות לשמירה, אבטחה ומיגון כלי הנשק.

כמו כן יחד עם זאת יש לציין כי הכספות אינן חסינות לאש לאורך כל הזמן וזה תלוי באיכות הכספת. ישנן כספות אשר יחזיקו כמה שעות וישנן כאלו אשר יהיו חסינות זמן רב יותר, אך כך או כך אנו נעדיף כספת חסינת אש מאשר כספת רגילה על מנת לא לקחת סיכונים ולשמור על רמת מיגון גבוהה.

 

אש זה לא משחק ילדים

'עוז כספות', החברה המובילה בישראל בתחום ייצור הכספות, פיתוח והרכבות מיוחדות. משטרת ישראל וחברות הביטוח מכירות בחברה ובמוצריה כאמינים ובטוחים ביות בעלי תקנים בסטנדרט הגבוה ביותר. אנו מציעים עבודה מהירה ומקצועית עם כלי עבודה וכלים לקיבוע מהמקצועיים ביותר. כמו כן אנו מספקים שירות לגורמים ביטחוניים ורגישים ובעלי סיווג ביטחוני גבוה. אז אם אתם מחפשים כספת חסינת אש אתם יכולים להפסיק לחפש ולפנות אלינו בכל עת לקבל ייעוץ בחינם, גם בפגישה על כוס קפה וסימפתיה.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל