לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת לאקדח

כספת ביתית לאקדח שומרת על כלי הנשק ספון ומונעת תאונות נשק שעלולות להיות קטלניות. הרישיון לנשיאת נשק מאפשר לאזרחים שמתגוררים באזורים מסוכנים להגן על בני משפחתם ולהעלות את זמן התגובה לאירועים מסכני חיים. החוק מאפשר לאנשים פרטיים וגם לעוסקים במשרות אבטחה להחזיק אקדח אישי, אולם מחייב אותם להתקין כל אמצעי הגנה שהם יכולים כדי להבטיח שהאקדח לא יפגע בחיי אדם. על פי רוב, בעלי אקדחים בוחרים להתקין כספת במיקום נגיש בביתם כדי לאפסן את הכלי בשעות הערב והלילה. חברת עוז כספות מחזיקה בכמה דגמי כספת לאקדח המתאימים לסוגי אקדחים שונים כמו כן, פתרון נוסף לנשק שאנו מציעים דלתות חדר נשק.

איך להתקין נכון כספת לאקדח?

בשעה טובה קיבלתם את רישיון נשיאת הנשק, ואתם מעוניינים להתכונן לקראת רכישה של כלי נשק אישי לביתכם. לפני הרכישה חשוב לתכן את ההתקנה של כספת לאקדח בבית. בשביל לשמור על הנשק מכל משמר אך להבטיח שהוא יהיה נגיש במהירות לכל מקרה חשוב לשים לב לפרטים הבאים:

 1. בחרו כספת בעלת דפנות מברזל יצוק – קשה יותר לפגום בדפנות כאלה ולשבור אותם.
 2. התקינו את הכספת מקובעת לקיר בטון – כך יהיה קשה יותר לפורצים לקחת את הכספת בשלמותה.
 3. בחרו מנעול שנפתח במהירות ובקלות – מנעולי קודים או מנעולים ביומטריים משפרים את זמן התגובה של בעל האקדח – אין צורך לחפש את המפתח בדרך לפתיחת המיכל.
 4. בחרו מיקום מרכזי אך נסתר מן העין – כדי שיהיה לכם קל להגיע ולפורצים קשה למצוא.

שמרו על בני הבית שלכם בטוחים

בין אם מדובר בילדכם הקטנים או בנכדים, כשאתם נמצאים בסביבה אזרחית את נשק, האחריות שלכם כפולה ומכופלת. בחזרה הביתה מיום עמוס, אתם רוצים להניח את הנשק במקום שבו לא תאלצו להיות מודאגים. לקוחות רבים בוחרים לרכוש כספת לאקדח של חברת עוז כספות כדי לתת מענה לבעיה הזו. החברה מתמחה בייצור ושיווק כספות, ומחזיקה בקולקציית כספות דיגיטליות ומכניות מגוות. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק ומוכנים לתת מענה לכל בעיה. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר, פנו עוד היום לחברת עוז כספות.

כספת לאקדח לפי חוקי התקן

 

מידע נוסף בנושא

כספת לאקדח עפ"י החוק הישראלי

מדינת ישראל מחמירה מאוד בכל הנוגע לחוקי אחזקת הנשק האישי. כל אדם בעל רישיון לנשיאת נשק מחויב על פי החוק הישראלי לעמוד בשורה של תקנות אשר כל תפקידן הוא למנוע מקרים של פגיעה בנפש. אחת מן התקנות החשובות ביותר נוגעות לאופן אחסון הנשק בלילות וכאשר אין בו שימוש. בעל הרישיון מחויב להחזיק את האקדח תחת מנעול ולכן רבים בוחרים לרכוש כספת לאקדח אשר תהווה מקום מסתור מושלם וחוקי. את הכספת ניתן להתאים לצרכי המשתמש וליצור אווירה בטוחה גם בבית בו יש נשק באופן קבוע. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עוז כספות.

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים כספת לאקדח?

בבואכם לרכוש כספת לאקדח הפרטי שלכם חיוני לתת את הדעת על כמה אספקטים של הכספת:

 1. מנעול – רכשו כספת עם מנעול בריח איכותי וחזק אשר יבטיח נעילה מלאה וקושי בפריצה. אם אתם רוצים לשפר את האבטחה ניתן לקנות כספות דיגיטליות אשר מיתרות את הצורך בשימוש במפתחות ומציעות הגנה מקיפה יותר.
 2. עיגון – על מנת למנוע מפורצים לגנוב את הכספת בשלמותה ניתן לעגן את הכספת לקיר פנימי או לרצפת הבית.
 3. מיקום – החליטו על מיקום אסטרטגי בו תוצב הכספת. בשונה מכל כספת אחרת, כספת לאקדח חייבת להיות ממוקמת בצורה נוחה וקלה לגישה. במקרה חירום בעל האקדח חייב להגיע לכספת ללא עיכובים ולפתוח אותה בזריזות וכך להגן על בני הבית.
 4. נגישות – למרות החשיבות שבמיקום, אתם לא רוצים לאפשר נגישות לכספת לכל אדם. מצאו מיקום אשר יקשה על ילדים ואנשים זרים לגעת בכספת. כך יצטמצמו מקרים בהם אדם לא מוסמך מקבל גישה לכלי נשק מסכן חיים.
 5. טיפול – באופן עקבי חשוב לבצע טיפולי שיפור לכספת. ניתן לשמן את הדלתות ולבצע תיקונים על מנת לשמור על כספת איכותית לאורך שנים רבות.

כספת לאקדח לשמירה על המשפחה שלך

כספת לאקדח, שלא כמו כל כספת לשימוש אישי, היא כספת בעלת חשיבות מערכת לאורח החיים של יושבי הבית. האקדח הוא קודם כל כלי הגנה ורק לאחר מכן כלי התקפה ולכן אתם לא רוצים להשאיר פרצות לבני המשפחה, אורחים וגם גנבים אשר יכולים לקבל גישה לרובה. לכן, התאימו בקפידה את מערכת האבטחה של הכספת וצרו מרחב פרטי אך נגיש בו ניתן לאחסן את האקדח לאורך הלילות וימי המנוחה. זו החלטה שיכולה להפוך את החיים שלכם לשלווים הרבה יותר ולכן אתם רוצים החל מהיום הראשון להחליט נכון.

כספת לנשק

כספת לנשק יכולה להיות כספת ביתית קטנה או כספת גדולה של גופים ביטחוניים שונים כמו משטרה, צבא ואחרים המחזיקים נשקים באופן קבוע. אחסון הנשקים בכספת הוא חשוב מאוד כדי להרחיקם מהישג ידם של אנשים שאינם צריכים לגעת בהם ולא משנה מאיזו סיבה. בדרך כלל אנשים בעלי רישיון נשק העובדים בתחום ביטחוני ונדרשים באחזקת נשק ביום יום, יחזיקו את הנשק בביתם בתוך הכספת או אפילו אקדח נוסף/חלופי או תחמושת. כמו כן גם בחדרי ביטחון, ארגונים ומקומות שונים אחרים שבהם שומרים נשק נהוג לאחסן אותם בכספת. עוז כספות עושה לכם סדר.

מי והיכן צריך כספת לנשק?

כספת לנשק יכולה להתאים כפי שאמרנו גם לשמירה על אקדח או נשק אחר בבית פרטי, גם כאשר מדובר בארגון ביטחוני המחזיק נשק כמו למשל סניף משטרה מקומי, בסיס צבאי או כל ארגון מורשה אחר. נשק הוא כלי מסוכן ומסכן חיים. הוא בוודאי שלא משחק ויש להרחיקו מהישג ידיהם של ילדים או אנשים שאינם מורשים להחזיק נשק. גם ללא כוונה עשוי להיפלט כדור ולכן חלה האחראיות גם על בעל הנשק לנקות אותו היטב, לפרוק אותו מתחמושת ולדאוג שיישב בכספת ללא סכנה.

 •  

מהם הפרמטרים שנבחן לפני רכישת כספת לנשק?

 • גודל הכספת – תשפיע לא רק על המיקום שלה אלא גם על הנשק שנוכל להחזיק בתוכה.
 • רמת האבטחה שלה – יש כספות שונות מסוגים שונים ורמות אבטחה שונות, הן מבחינת עובי ומשקל הכספת, הן מבחינת הגודל שלה, הן מבחינת סוג הנעילה/הפתיחה שלה ועוד.
 • מערכת התראה – כדאי להתקין מערכת התראה על הכספת שבמקרה של פריצה תקבלו התראה מהירה לטלפון ותוכלו לפעול בהתאם.
 • מנגנון אבטחה – יש מגוון סוגים של מנגנוני אבטחה ונעילה: נעילה דיגיטלית, נעילה באמצעות כרטיס מקודד, פתיחה באמצעות טביעת אצבע ועוד.

כספת מיני לאקדח

 

עוז כספות הינה חברה המתמחה בייצור, שיווק והתקנת כספות מכל סוג, כל גודל ולגופים וארגונים שונים, החל מאנשים פרטיים, דרך בתי עסק וגם ארגונים ביטחוניים. החברה מספקת שירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, עושה שימוש בכלים מתקדמים להתקנת הכספות ומספקת כספות לנשק ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר ולפי צרכי הלקוח. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם פרטים נוספים.

 

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל