לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת לאקדח

כספת ביתית לאקדח שומרת על כלי הנשק ספון ומונעת תאונות נשק שעלולות להיות קטלניות. הרישיון לנשיאת נשק מאפשר לאזרחים שמתגוררים באזורים מסוכנים להגן על בני משפחתם ולהעלות את זמן התגובה לאירועים מסכני חיים. החוק מאפשר לאנשים פרטיים וגם לעוסקים במשרות אבטחה להחזיק אקדח אישי, אולם מחייב אותם להתקין כל אמצעי הגנה שהם יכולים כדי להבטיח שהאקדח לא יפגע בחיי אדם. על פי רוב, בעלי אקדחים בוחרים להתקין כספת במיקום נגיש בביתם כדי לאפסן את הכלי בשעות הערב והלילה. חברת עוז כספות מחזיקה בכמה דגמי כספת לאקדח המתאימים לסוגי אקדחים שונים.

 

איך להתקין נכון כספת לאקדח?

בשעה טובה קיבלתם את רישיון נשיאת הנשק, ואתם מעוניינים להתכונן לקראת רכישה של כלי נשק אישי לביתכם. לפני הרכישה חשוב לתכן את ההתקנה של כספת לאקדח בבית. בשביל לשמור על הנשק מכל משמר אך להבטיח שהוא יהיה נגיש במהירות לכל מקרה חשוב לשים לב לפרטים הבאים:

  1. בחרו כספת בעלת דפנות מברזל יצוק – קשה יותר לפגום בדפנות כאלה ולשבור אותם.
  2. התקינו את הכספת מקובעת לקיר בטון – כך יהיה קשה יותר לפורצים לקחת את הכספת בשלמותה.
  3. בחרו מנעול שנפתח במהירות ובקלות – מנעולי קודים או מנעולים ביומטריים משפרים את זמן התגובה של בעל האקדח – אין צורך לחפש את המפתח בדרך לפתיחת המיכל.
  4. בחרו מיקום מרכזי אך נסתר מן העין – כדי שיהיה לכם קל להגיע ולפורצים קשה למצוא.

 

שמרו על בני הבית שלכם בטוחים

בין אם מדובר בילדכם הקטנים או בנכדים, כשאתם נמצאים בסביבה אזרחית את נשק, האחריות שלכם כפולה ומכופלת. בחזרה הביתה מיום עמוס, אתם רוצים להניח את הנשק במקום שבו לא תאלצו להיות מודאגים. לקוחות רבים בוחרים לרכוש כספת לאקדח של חברת עוז כספות כדי לתת מענה לבעיה הזו. החברה מתמחה בייצור ושיווק כספות, ומחזיקה בקולקציית כספות דיגיטליות ומכניות מגוות. אנו עושים שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק ומוכנים לתת מענה לכל בעיה. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר, פנו עוד היום לחברת עוז כספות.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל