לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת לילדים

כספת לילדים מאפשרת לכם ההורים להעביר שיעור חינוכי חשוב מכל הנוגע לשמירה על חפצים יקרי ערך. בכל הנוגע לילדים, הנטייה הטבעית שלהם היא לאבד דברים. כספת אישית, בכוחה לעזור להם ללמוד איך לנהל סדר וארגון בפריטים ובדמי הכיס שלהם, ומאפשרת לכם להיות בראש שקט – שום דבר לא ילך יותר לאיבוד. ילד שמקבל אחריות על כספת כזו, מבין שמתנהגים אליו כמו אל בוגר, ומתחיל לפתח חוש אחריות במהרה. דגמי כספות לילדים של חברת עוז כספות מעוצבים ומתאימים לילדים בכל הגילאים.

 

כספת לילדים – לא סתם משחק

בתור הורים, כל מה שחשוב לכם הוא שהילדים שלכם ילמדו איך להתנהל באופן עצמאי בתור בוגרים. שימוש בכספת לילדים הוא אחד הכלים המשמעותיים בתהליך החינוך בעיקר כי:

  • הילד לומד איך להתנהל עם דמי הכיס, כמה לחסוך וכמה ניתן לבזבז.
  • יש משמעות לחיסכון – הכספת היא אובייקט פיזי, שהילד רואה ומרגיש והכסף מאוחסן בתוכו.
  • הילד לומד לקחת אחריות על החפצים שלו – כל מה שלא נכנס למיכל עלול ללכת לאיבוד.
  • הילד צובר את הכסף ומפתח יכולת חשיבה לעתיד – על מה הוא בחור לבזבז וכמה כסף לשמור לעתיד.

נכון, כספות לילדים יכולות להיחשב בעייני רבים למשחק, אבל בהינתן החינוך הנכון, כספת כזו יכולה לאחסן בתוכה לא רק חפצים פיזיים אלא גם משמעות ערכים גדולה.

 

מתנה עם מחשבה לעתיד

יום ההולדת של הילד מתקרב, והחלטתם שאתם רוצים לרכוש לו כספת ביתית במתנה. אם אתם רוצים מוצר שישמר לכם לטווח הארוך – כספת לילדים של חברת עוז כספות היא המתנה הייחודית המושלמת. המוצרים של חברת עוז כספות מיוצרים מחומרי הגלם החזקים היותר בשוק – דפנות מפלדה, מנעולים מכנים או דיגיטליים משודרגים וגימור בטיחותי. בעת הרכישה תוכלו לבחור את המפרט המתאים לכם: איזה גודל של כספת, מנגנון נעילה מתאים ומשקל הכספת כדי שיתאים לגילו של הילד. אנו נשמח לעזור לכם למצוא את הכספת המתאימה לכם, כדי שילדכם יוכלו ליהנות מהמתנה שלכם לאורך שנים. לפרטים נוספים ויצירת קשר, פנו עוד היום לחברת עוז כספות.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל