לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת למפתח

בכל מבנה בו נמצאים אנשים רבים כספת למפתח היא גיבוי למצבי חירום. בין אם מדובר בבית מגורים או במשרד הומה אנשים – כשאין לאחד הנוכחים מפתח, היום של אחרים עלול להשתבש קשות. התקנה של כספת למפתח חוסכת זמן, ותקלות רבות לכל מי שנמצא בבניין. כמו כן, משפחות רבות בוחרות להתקין כספת כזו כדי למנוע אבדן של מפתחות אצל הילדים ולאפשר להם להיות חופשיים ועצמאיים דרך קבע. ההתקנה היא פשוטה באופן יחסי, ואבטחת המפתחות מתבצעת בעזרת קוד אישי שניתן להחלפה. חברת עוז כספות מתמחה בהתקנה של כספת למפתח ומציגה שלל פתרונות המתאימים לכל מבנה.

 

כספת למפתח – מה זה בעצם?

כספת למפתח הוא בעצם קופסה הנעולה במנעול מיוחד. בקופסה די מקום כדי לשמור על מספר מפתחות במקביל. הקופסא ממוקמת בהתאמה לדרישת הלקוח, ועל פי רוב מכילה מפתחות רזרביים לבתים או משרדים. הכספת מאובטחת בעזרת מנעול קומבינציה של 3-4 ספרות ואותיות או בעזרת קודן מספרים.

הבחירה על הקוד היא של המתקין וניתן להחליף את הקוד בכל עת. הקופסא עצמה בנויה מחומרים עמידים, כמו ברזל, אלומיניום או מתכונות אחרות. החומרים מאפשרים הגנה מלאה על תכולת הכספת ומקשים על פורצים לפגום באופן פיזי בכספת.

לכל מטרה שהיא – בין אם הגנה על מפתח בעסק, במחסן, או בבית, כספת כזו היא פתרון אלגנטי וקומפקטי שחוסך התעסקות מיותרת.

מפתחות לשמירה בכספת

 

ושלא יאבדו לכם!

רוצים לשמור על מפתחות לחדר המחשבים בעסק? להקים מחסן חדש? להקל על הילדים שלכם ביציאה לבד מהבית? התקינו עוד היום כספת למפתח של חברת עוז כספות והבטיחו שאף מפתח לא ילך לאיבוד. כספות דיגיטליות ורגילות מתאימות להתקנה על דלתות או קירות ומותאמות אישי לכל מטרה. החומרים איתם אנו עובדים הם חומרים משופרים ומחוזקים – שמבטחים בסבירות גבוה את עמידות הכספת. ההתקנה היא התקנה פשוטה והתאמת הקודים היא לפי הדרישה שלכם.

לפרטים נוספים וליצירת קשר פנו עוד היום לחברת עוז כספות. אנו נקשיב לדרישות שלכם, נמצא את המוצר המתאים לכם ביותר ונלווה אתכם עד להתקנה שלו בכל מקום שתבחרו.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל