לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת לרכב

בעולם שבו אנחנו מבלים את מרבית היום שלנו בדרכים, והרכב הוא כלי בסיסי ביום יום של מרבית הישראלים, חשוב לשמור עליו מכל משמר ולהתקין כספת לרכב. הכספת מקשה על גנבי הרכב להצליח לפרוץ את המכונית ומונעת את מרבית אירועי הגניבה. לרוב הכספת בנויה מברזל או מאלומיניום, והיא מורכבת כמגן למחשב הרכב. ברכבי יוקרה מסוימים, חברות הביטוח מתנות את ביטוח הרכב בהתקנה של כספת כזו. יחד עם זאת, בעלי רכבים רבים בוחרים להתקין את הכספת באופן בלתי תלוי בכדי לצמצם אפשרות גניבה של הרכב. חברת עוז כספות מייצרת ומשווקת כספות דיגיטליות לרכב, ומציעה שירותי התאמה וייעוץ בתחום שירות לכספת.

 

למה חשוב להתקין כספת לרכב?

בגלל שכלי הרכב הם מוצר יקר ערך, והם מושכים את העין של פורצים רבים, חשוב להקשות על הפורצים בכל דרך שניתן. מלבד זאת, ישנם עוד יתרונות להתקנת כספת לרכב:

  1. הכספת שומרת על מחשב הרכב – מונעת פגיעה בעת תאונה ומסכלת ניסיונות גניבה.
  2. הכספת מיוצרת משכבת אלומיניום שמבודדת את המחשב ושומרת עליו מהחום.
  3. הכספת לא פוגעת בתפקוד המערכות האחרות ברכב – היא בלתי תלויה ומבודדת לגמרי.
  4. ניתן להתקין כספת בעלות שנה בין 500-1000 ₪, (תלוי בסוג הדגם והמתקין עצמו) – עלות הגיונית לכל קונה.
  5. מספקת ביטחון לבעלי הרכב – הידיעה שכל מערכות האבטחה הקיימות שומרות על הרכב מפני גנבים.

 

אנחנו פה לשירותכם!

בשעה טובה קניתם רכב חדש ואתם רוצים לעשות כל שביכולתכם למנוע מגנבים לפרוץ אותו? חברת עוז כספות היא התשובה שלכם. אנחנו מייצרים ומשווקים של כספות לרכבים, המותאמות לסוג הרכב, ולרמת האבטחה הנדרשת. צוות החברה מקשיב לצרכים שלכם ומתאים את הדגם המדויק לכם, מלווה אתכם לאורך הבחירה ועד להתקנה מלאה של המוצר.

החברה עובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק ומספקת מוצרים בגימור איכותי ויוקרתי. אנו משדרגים את תקני האיכות והאבטחה שלנו בהתאם להתקנים העולמיים ופועלים באופן קבוע כדי למצוא את השדרוג הבא. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, ולתת הצעת מחיר מתאיה לכם. לפרטים נוספים התקשרו לנציג החברה.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל