לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת מכנית

אם אתם אנשים שמאמינים באבטחה קלאסית – כספת מכנית זה המוצר שלכם. מנגנון בסגנון המוכר והאמין, שכולל מנגנון צילינדר עבה ומפתח שתוכלו לשמור כל העת, מבטיחים שכל מסמך חשוב שלכם יישמר חסוי. המנגנון המכני מובנה בתוך שכבות הפלדה, הוא מנגנון עבה שמקשה על פורצים לשבור את הנעילה במהירות, ומאפשר ללקוח שקט נפשי. את הכספת ניתן למקם בכל מקום ואפשר להזמין את הגודל הרצוי. כמו כן, לקוחות רבים בוחרים לקבע את הכספת למקום מסתור וכן למנוע מגנים לקחת את הכספת יחד איתם ולפרוץ אותה בהמשך. חברת עוז כספות מייצרת דגמי כספת מכנית ללקוחותיה לפי התאמה. במחלקת שרות לכספת תוכלו להחשף לכלל השירותים שאנו מציעים מבחירה ועד הרכבה וטיפול פריצות במידת הצורך.

 

כספת מכנית – המענה המוכר לגל הפריצות

כספת מכנית היא עדיין מוצר אטרקטיבי ואמין בשוק שמתחדש כל הזמן. לצד חידושים טכנולוגיים כמו כספות דיגיטליות, כספות עם קודן, אבטחה ביומטרית וכספות חשמליות – לקוחות רבים עדיין מעוניינים לרכוש כספות מהדור הישן. הביטחון שמספק מנעול הצילינדר האמין, לצד היכולת לאפשר גישה לכספת לאנשים רבים במקביל ממשיך להיות רלוונטי גם בימינו.

כשמדובר בכספת לעסק גדול או למשרד הומה – מפתח הוא כלי נגיש יותר. במקום לאפשר גישה לטביעת אצבע אחת, או לפרסם את הקוד לכספת במשרד ולחשוף את התכולה לפריצה, כספת מכנית מאפשרת גישה פשוטה לתכולת התיבה לכל מי שמורשה. זה יתרון עצום כשמדובר במקומות כמו בנקים, חברות פיננסיות ובתי עסק.

 

שקט נפשי בעסק שלכם

רוצים שמור על פרטים יקרי ערך, להגן על חומר מסחרי מהציבור או להפוך פינה נסתרת במשרד לכספת סמויה? כספת מכנית של חברת עוז כספות מתאימה בדיוק לכם. את הכספות אנו מייצרים מהחומרים החזקים ביותר בתחום, והמנעולים מחוזקים בעוצמה יתרה. המפתחות מיוצרים באופן ייחודי לכל כספת ואנו שומרים עלייהם בטוחים מזיופים ככל הניתן. הצוות המקצועי שלנו יקשיב לצרכים שלכם וימצא את המוצר המתאים לכם ביותר. בסיום תהליך הרכישה אנו נתקין את הכספת במקום המיועד לה ובמידת הצורך נקבע אותה למקומה כדי להבטיח הגנה מקסימלית. לפרטים נוספים וליצירת קשר, פנו עוד היום לצוות המקצועי של חברת עוז כספות.

 

כספת מכנית

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל