לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת ניידת

כספת ניידת מאפשרת מוביליות רבה למשתמש ויכולה להוות כלי לעסקים שימושי לעסקים קטנים כמו גם לצרכים נוספים. בתור עסק קטן, כשאין צורך בקופה רושמת קבועה, והמסחר נעשה בדוכנים או במקומות משתנים, קופה קטנה שומרת על ההכנסות שלכם בטוחות. הכספת דומה בצורתה למזוודה קטנה, בעל ידית אחזיה ומנעול, והיא קלת משקל ובעלת תאים מרובים לאחסון שטרות, מטבעות וקבלות. צורה נוספת לכספת מאפשרת לאחסן חפצים אישיים בנסיעה או טיול, כשפנים הכלי הוא חלל ריק לחלוטין. חברת עוז כספות מוכרת דגמי כספת ניידת לכל מטרה.

 

יתרונות מרכזיים בכספת ניידת:

בין אם אתם מטיילים סדרתיים, ובין אם אתם בעלי עסקים שיוצאים למכירות שטח רבות, לכספת ניידת שימושים רבים ומגוונים. בין היתרונות המרכזיים שבכספת ניידת ניתן למצוא:

  1. משקל נשיאה קל – מאפשר לקחת את הכספת לכל מקום איתכם.
  2. התאמה של תכולת הכספת לצרכים שלכם – הוספת מחיצות לשטרות, או יצירת חלל ריק לטובת אחסון טלפונים וארנקים בעת טיול – לכל דבר יש מקום בכספת ניידת.
  3. מנעול חזק ומאובטח מקשה על פריצת הכספת.
  4. ידית נשיאה.
  5. גודל קומפקטי שמאפשר לאחסן את הכספת בכל מקום – בתא המטען, בתיק הגב או בתוך מזוודה.

לצד כל היתרונות של הכספת חשוב לזכור שמדובר בכספת שמחייבת השגחה צמודה – וזה אולי החיסרון היחיד שלה. זהו עדיין הפתרון האולטימטיבי לכל מי שמבלה שעות רבות בדרכים וצריך לאפסן חפצים יקרים.

 

מסתובבים בחוץ ורוצים לשמור על ראש שקט?

מתכננים טיול ארוך לחול ורוצים מקום אחסון נייד ובטוח? בעלי דוכן נודד שמחפשים לשמור על כספי ההפקדות בטוחים ככל הניתן במהלך יום המכירות? כספת חסינת אש ניידת היא כלי העבודה מתאים ביותר בשבילכם. כספת ניידת תאפשר לכם לשמור על כל מה שחשוב לכם בזמן השהייה בדרכים. מנעול עמיד ומשקל קל יעשו לכם את החיים הרבה יותר נוחים. חברת עוד כספות מייצרת כספת ניידת לכל מטרה. הכספות מיוצרות ממתכות קלות ייעודיות למטרת נשיאה ממושכת. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר אישית צרו קשר עם נציגי חברת עוז כספות ותוכלו להתרשם מכלל הכספות למכירה במגוון שלנו.

 

כספת ניידת

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל