לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

פורץ כספות

בעלי כספות נוטים לגחך כששואלים אותם מתי לדעתם יזדקקו לשירותיו של פורץ כספות מומחה. להפתעתם, יגלו שהמפתח נעלם, הקוד נשכח, הדלת נתקעת, ובדומה לכל מכשיר אחר הקיים בידינו, גם בכספת צצות תקלות – חלקן באשמתנו וחלקן לא.

כיצד נמצא פורץ כספות מקצועי

העניין הוא, שבשוק קיימים בעלי מקצוע רבים הטוענים לשירות פריצת כספות מקצועי. המטרה שלנו היא למצוא פורץ כספות שיבצע את העבודה במינימום נזק, וכדי לעשות זאת כדאי לשים דגש על מספר נקודות:

 • סקר שוק – גם אם היינו עוסקים ברכישת כל שירות אחר, תמיד מומלץ לבצע סקר שוק; אם דרך קרובי משפחה וחברים, ודרך מנועי החיפוש באינטרנט שבמהירות יעלו תוצאות עדכניות והמלצות. הרי בסופו של דבר, אין כמו חכמת ההמונים על מנת לעזור לעצמנו לבחור בטוב ביותר.
 • רישיונות ואישורים – רצוי שהפורץ שנבחר יחזיק ברישיון והכשרה מתאימים, וכן באישורים המעידים על כך שהוא מקצועי בעבודתו. מלבד זאת רצוי שבאמתחתו יהיו שנים רבות של ניסיון בעבודה.
 • מינימום נזק – בהמשך לסעיף הקודם, חשוב לציין שניסיון רב בתפקיד מעיד על כך שהפורץ מכיר סוגים שונים של מנעולים וכספות ויודע להתמודד עם מגוון רחב יותר של תקלות, בלי להסב נזק ממשי לכספת תוך כדי הטיפול.

המומחים של עוז כספות בע"מ יגיעו עד אליכם!

אנו בעוז כספות בע"מ יודעים עד כמה הכספת שלכם חשובה שלכם, ועל אחת כמה וכמה מה שנמצא בתוכה. המומחים שלנו עוסקים במרץ ובמקצועיות בפריצת, תיקון והתקנת כספות בפריסה ארצית, גם בשעות הלילה המאוחרות. הניסיון הרב שלהם מאפשר להם להתמודד עם כל כספת וכל תקלה, תוך שאיפה להשבחת הכספות התקולות למניעת תקלות עתידיות, ואף צביעה מחדש ושפכטל מתכת לכספות שנפגמו. לא משנה מה התקלה, עם עוז כספות בע"מ – אתם בידיים הטובות ביותר.

 

 

 

מדוע להזמין פורץ כספות ולא לנסות לבד

בעלי כספות רבים תוהים מדוע להזמין פורץ כספות ולא לנסות לבד במקרה חירום. ברור, זהו מצב בהחלט לא אידיאלי להיות בו – כשאתם צריכים לפרוץ כספת וחייבים לקבל את התכולה שלה בשלמותה, ועדיין פריצה היא תהליך מורכב שמחייב עבודה מקצועית. עבודה חסרת ניסיון עלולה להביא לנזק בלתי הפיך לכספת ולפגיעה בתכולתה. פורצים מנוסים עבור הכשרות והם בעלי רישיון לעסוק בתחום, הם מכירים את סוגי המנגנונים ויודעים להתאים את שיטת העבודה לבעיה העומדת מולם. חברת עוז כספת עוסק בייצור ושיווק כספות ושירותי פריצה.

 

אז עכשיו כשהשתכענתם

אחרי שהבנתם את המשמעות של פריצה ללא ניסיון, ואתם בטוחים שאתם רוצים איש אמין ומנוסה למשימה – הגיע הזמן למצוא אותו. לחברת עוז כספות שירותי פריצת כספות נרחבים. החברה עוסקת בתחום כבר חמישה עשורים ולה צוות וותיק ואמין המתמחה בפריצת כספות. אנו זמינים לכל קריאה ועושים כל מאמץ כדי לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר, ורק במקרי קצה בוחרים לעשות שימוש בשיטות פריצה אלימות. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לפרטים נוספים ולהצעות מחיר, צרו קשר. 

מידע נוסף בנושא

פורץ כספות מיומן

בכל משרד או בית פרטי בו יש כספת יש סיכוי לחוות אירוע בו הכספת שובקת חיים. אנו מכירים את הרגע המאתגר הזה, בו דקות ספורות לפני הכניסה לישיבת הצוות אתם רוצים להוציא מסמך חשוב מן הכספת ומוצאים את עצמכם עומדים מול מנגנון תקוע. במבט ראשון אין ברירה ואתם חייבים להמשיך הלאה, אולם בפועל ניתן בעזרת פורץ כספות מיומן להתמודד עם הכספת ולהשיב לבעליה את תכולתה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להימנע מהתעסקות מיותרת עם המנגנון וחיפוש אחר פורץ הכספות המקצועי ביותר, שיוכל לסייע לכם ללא עיכובים. כך במהרה תוכלו לחזור לשגרת החיים ולהנות מקצב העבודה לו אתם רגילים. למידע נוסף, צרו קשר עם עוז כספות.

פורץ כספות מקצועי לטיפול בניסיונות פריצה

השירות של פורץ כספות מתחיל באבחון נכון של מנגנון הכספת. לכל מנגנון יש סיבות שונות בגינן הוא יכול להיתקע או לשבוק חיים. לכן אבחון מהיר ואיכותי של הבעיה חוסך לכם זמן רב. לאחר מכן כל פורץ כספות מחזיק בידע מקצועי רב אשר יכול לבוא לידי ביטוי בניסיונות פריצה שונים. ככל שניסיון הפריצה הוא איכותי יותר, כך יש פחות נזק למבנה הכספת. פריצות לא מקצועיות יהיו בדרך כלל פריצות הנעשות על ידי פטישים וכלים כבדים על מנת להרוס את דפנות הכספת.

אולם, לפורץ כספות מקצועי יש אפשרות לבצע פרציה שקטה. בפריצה שקטה מנעול הכספת הוא זה אשר עומד במרכז התהליך. הפורץ מבין מהו הכשל ובמידה רבה נותן מענה טכנולוגי לכשל במנגנון. לכן, אין כל צורך בהפעלת כלים כבדים ולרוב הפורץ עושה שימוש רק בשתי ידיו. זו פעולה נקיה אשר מאפשרת לכם להשמיש מחדש את מנגנון הכספת ולהחזירה לפעילות מלאה לאחר הפריצה.

פורץ כספות לקבלת מענה בכל מקום שירות יעיל ואמין

פורץ כספות מקצועי לא תמיד יכול לתת מענה לכל כספת במקום. לעיתים יש צורך לקחת את הכספת למעבדה ולהפעיל עזרים טכנולוגים מתקדמים יותר על מנת לשחרר את מנגנון הנעילה. לכן, האבחון של פורץ מקצועי יכול להיות מהיר ויעיל אך הטיפול לפעמים לוקח זמן. ככל ואתם מוכנים להשקיע באדם בעל ניסיון, הסבירות שתקבלו את הכספת שלכם בצורתה השלמה גוברת. כך גם אם פרצתם את הכספת עדיין תוכלו לבצע בה שימוש בעתיד. לא חייבים עוד לרכוש כספת חדשה וניתן בקלות יחסית לחזור לשגרה על ידי תיקון הכספת הישנה והחלפת המנעול המקולקל. זהו מצב אידיאלי בו אתם מרוויחים את שלמות תכולת הכספת והמבנה החיצוני באחת.

פריצת כספת ביתית

ישנם לא מעט אנשים חובבנים בתעשייה, אלו יכולים לגרום לכם יותר נזק מתועלת. הקבוצה השנייה תהיה הפורצים עם רישיון. ההבדל ביניהם הוא שהחובבן ינסה בכל דרך לפתוח את הכספת ולרוב יגרום לה נזק בלתי הפיך בעוד פורץ כספות מקצועי יידע לפתוח אותה במהרה מבלי לגרום לה לנזק כלל. חברת 'עוז כספות', המובילה את תחום הכספות בישראל, נותנת שירותי פריצה מהירים, מקצועיים ואמינים. איכות העובדים שלנו היא ללא פשרות והם ישמחו לתת לך מענה מדויק ברגע הנכון. הכספת לא נפתחת? הזמינו את המקצוענים שלנו עוד היום לבדיקה ותחזוקה!!!

שלוש סיבות מדוע להזמין פורץ כספות ולא לנסות לבד:

בדיוק ברגע הכי לא מתאים שיש, מנעול הכספת שלכם החלט לשבוק חיים. רגע לפני שאתם מפעילים את סרטון ההדרכה לתיקון עצמאי של המנעול – הנה לכם שלוש סיבות טובות לפנות לאיש מקצוע בתחום:

 1. כספות לא נועדו לפריצה – מדובר במתכות עמידות מאוד, שלא הולכות לעשות לכם חיים קלים. אז אלא אם כן אתם חזקים באופן יוצא דופן, תנו למומחה לפתוח את הדלת הזו בלי להפעיל מאמץ.
 2. תשמרו על הכספת שלמה – אתם בוודאי לא רוצים להוסיף הוצאה בלתי צפויה בדמות רכישת כספת חדשה. ולכן בעל מקצוע מומחה יכול לשמור על שלמות המפרט של הכספת ולטפל רק בבעיה הנקודתית שמשאירה את הדלת נעולה.
 3. לא מדובר רק בכספת – בדרך כלל בכספות מאוחסנים הפריטים והמסמכים החשובים לנו ביותר. כשאתם פורצים כספת לבד, אתם מסתכנים בפגיעה חמורה לתכולת המיכל.

מתי נדע שאנחנו צריכים להזמין פורץ כספות

אם כן, ישנם מצבים בהם לא נהיה חייבים להזמין פורץ כספות מקצועי ונוכל אנחנו בעצמנו לפתוח את הכספת שלנו. נתחיל עם פעולות המנע:

 • כתבו את הקוד הסודי במקום בטוח בו תדעו בוודאות שהוא יהיה שמור. במרבית המקרים שכחת הקוד הסודי הוא הגורם העיקרי להיתקע עם כספת נעולה.
 • החלפת סוללות בכספות בעלות מנגנון אלקטרוני ובאופן כללי תחזוקה נכונה מפעם לפעם תבטיח לכם עמידות לאורך זמן וצמצום הסיכוי לתקלות.
 • שכפול של יותר ממפתח אחד ושמירת ההעתקים במקומות השמורים רק לכם יהיו גלגל הצלה במידה ומדובר בכספת מכנית.

מתי לא תהיה לנו ברירה אלא להזמין פורץ כספות

כאשר לא פעלנו על פי הסעיפים הנ"ל ושכחנו את הקוד, כאשר לא דאגנו לרשום את הקוד או להשאיר מפתח משוכפל במקומות סודיים, כאשר לא החלפנו סוללות, גירזנו ושימנו את הבריחים, כל אלו יהיו סיבות הכרחיות להזמנת איש מקצוע. יחד עם זאת, עולם כמנהגו נוהג ויש שחיקה של החומר בעיקר במנעול ובבריחים וגם במקרה זה נהיה חייבים להזמין פורץ.

 

פורץ כספות במקרים מסוימים יהיה הבן אדם שאתם הכי רוצים לראות באותו רגע. בין אם אלו מסמכים חשובים עם סודות עסקיים, כספות המאפסנות תרופות או מחשב נייד עם חומר מסווג במקרים מסוימים אם הן ינעלו ולא תהיה לנו גישה אליהן הזמן יהווה פצצה מתקתקת. האמרה אומרת שאין כספת בלתי ניתנת לפריצה, אולם השאלה היא כמה זמן ייקח לנו לפרוץ אותה והאם זה לא יהיה מאוחר מידי. במקרים הללו נצטרך בעל מקצוע מיומן אשר יידע לפרוץ אותה בזמן קצר ביותר אך רגע לפני שאתם ממהרים להזמין אחד קראו את המאמר שלפניכם וראו, אולי אתם בעצמכם יכולים לפתוח את הכספת, כי בינינו? לרוב אתם אלו שגרמתם לה להינעל מלכתחילה…

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל