לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספות משומשות

פינוי וקניית כספות משומשות

עוז כספות מעמידים לרשותך הלקוח שירות כספות למכירה ושירות פינוי וקניית כספות משומשות. כישורי ההובלה שלנו ייתנו לכם מענה לפינוי כספות משומשות, אנו מפנים כספות מכל חלקי הארץ ובכל מצב לגריסה ומיחזור, או למגרש גרוטאות, למכירה למתכת או העברה למקום חדש.

הפינוי ייעשה במחיר סביר בהתאם לתנאים בשטח, ולמרחק ההובלה, במידה ובידיי הלקוח כספת שמישה במצב טוב העומדת בקריטריונים מסוימים נשמח לרכושה בתשלום ולפנות אותה ללא תשלום נוסף.

אפשרות לפינוי תמורת הכספת במידת האפשר.

 

כיום ישנם סוגים רבים של כספות משומשות לצד כספות חדשות ומשוכללות אשר מוגנות יותר מאי פעם הכוללות לצד המנגנונים הפשוטים של מפתח ומנעולי קומבינציה על ידי סיבוב גם מנגנונים אלקטרוניים ומנגנונים דיגיטליים ולעתים אף משלבות את שלושתם ביחד. על כן, יותר ויותר בתי אב בישראל נוטים להצטרף אל הקדמה ולהיפטר מהכספות המיושנות והמסורבלות ולרכוש כספות נוחות יותר לשימוש בעלות מיגון טוב הרבה יותר כמו כספת ביומטרית. אולם, חשוב להדגיש שכאשר מדובר על כספות כבדות ומאסיביות ההיפך הוא הנכון. ניתן כיום למצוא כספות משומשות איכותיות ביותר אצל חברות מיועדות במחירי מציאה אשר מגיעים לעתים אף למחצית ממחירן המקורי ואת אלו יש לדעת ממי לקנות ואיך להתקין, זוהי מלאכה השמורה לאנשי מקצוע וותיקים, בעלי ניסיון ובעיקר אמינים שכן ישנם לא מעט מקרים בהם מומחי כספות שיתפו פעולה עם פושעים בהעברת מידע על בתים עם כספות ואיך לפרוץ אותן. 

כספות ביתיות

ממי לקנות כספות משומשות

ובכן, למדנו שהבחירה באנשי המקצוע הנכונים הינה חשובה מאין כמותה אך איך נמצא כאלו? לפניכם מספר עצות:

  • וותק, מוניטין וניסיון הם קריטיים כאשר נבוא לבחור את חברת הכספות איתה נרצה לעבוד על מנת שתדע לאסוף כספות משומשות אשר ברשותנו ולהמליץ על כספת חדשה. לא סתם אומר הפתגם – טוב שם משמן, חברה אשר באמתחתה שנים רבות של וותק תיחשב תמיד לחברה אמינה וישרה.
  • בעידן הרשתות החברתיות בפרט והאינטרנט בכלל ניתן לבקש ולקבל עצות, לקרוא ביקורות והמלצות ולהיכנס לאתרים של חברות המתעסקות בתחום הכספות, לקרוא מאמרים שלהן ולבחון את מידת הרצינות שהן מציגות.
  • התקשורת בין הלקוח לבעל המקצוע היא חשובה ביותר מפני שהמומחה יצטרך להבין בדיוק את צורכו של הלקוח ולהבין ביחד איתו איזו כספת תשמש אותו על הצד הטוב ביותר ותגן מכל משמר על החפצים היקרים לו.

 

אתם יכולים להתחיל לישון בשקט

אנחנו בחברת 'עוז כספות' מעמידים לרשות לקוחותינו כספות משומשות ואיכותיות במחירי מציאה וכמו כן מעניקים שירות פינוי וקניית כספות משומשות והדרכה וליווי בעת קניה של כספות חדשות אשר יגנו על האוצרות שלהם. הפינוי ייעשה במחיר סביר בהתאם לתנאים בשטח ולמרחק ההובלה ובמידה ובידיי הלקוח כספת שמישה במצב טוב העומדת בקריטריונים מסוימים נשמח לרכושה בתשלום ולפנות אותה ללא תשלום נוסף. 'עוז כספות' הינה החברה המובילה במשק בתחום ואין שני להון האנושי האיכותי שלה. דברו אתנו עוד היום ונצא אל דרך חדשה בה תרגישו מוגנים יותר ותוכלו לישון בשקט בכל לילה מחדש.

מידע נוסף בנושא

כספות משומשות לרכישה

רכישת כספות משומשות הן תחום עניין הולך וגדל בארץ. כיום לא כל אחד חייב לרכוש כספת חדשה וחדישה בכדי לשמור על חפצים יקרים ולהביא את רמות האבטחה הטובות ביותר לביתו. על פי רוב גם כספות משומשות יכולות להביא את אותה רמת ביצועים במחירים שנוחים לצרכנים הפרטיים. אולם, ברכישת כספות אלו, אתם חייבים להיות זהירים שבעתיים. כספת יד שניה היא כספת טובה אך מחייב בדיקה קפדנית יותר על מנת לשמור על מקסימום הגנה וביטחון לרוכש. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם עוז כספות.

כספות משומשות - חשוב לדעת!

בבואכם לרכוש כספות משומשות עלייכם לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  1. שלמות הכספת – השקיעו זמן בבדיקה חיצונית של מבנה הכספת. אם נפל פגם בדפנות המיכל או במנגנון הנעילה אתם עלולים לרכוש כספת שלא תהיה מאובטחת מספיק ויכולה להיות פרצה לגנבים. לכן בדיקה חיצונית מקיפה היא חשובה ביותר.
  2. התאמה לצרכים – לכל סוג של כספת יש שימוש שונה לכן אתם צריכים להחליט מהם הדרישות שלכם. בין אם מדובר בכספת משרדית בעלת פתח להכנסת מסמכים, או בכספת נשק קטנה ומינימליסטית, אתם לא צריכים לרכוש כספות משומשות רק בגלל המחיר, אלא גם בגלל צורת השימוש.
  3. שלמות מנגנון הנעילה – מנגנון נעילה דיגיטלי או מכאני חייב להיות שלם בעת הרכישה. לכן בצעו בדיקות והבטיחו את שלמות המנגנון. אם כבר מבחינה ויזואלית יש פגמים במנעול מדובר בכספת לא איכותית ומומלץ לכם לוותר על רכישתה.
  4. הגנה על הפרטיות – אתם רוצים להבטיח שלבעלים הקודמים אין שום דרך להעביר מידע בנוגע לכספת שלכם. הבטיחו כי ניתן לאפס את קוד המנעול או לשנות את הבריח בעת רכישת הכספת, כדי ליצור מקסימום אבטחה לחפצים שלכם.

רכישה בטוחה של כספות משומשות

כספות משומשות הן לא רכישה שניתן לבצע בקלות דעת. אתם שמים את החפצים היקרים לכם מכל בתוך הכספת ולכן חשוב לתת את הדעת על כל פרצה אופציונלית בעת הרכישה. השקיעו זמן ומחשבה בכל אספקט של הקנייה, זאת כדי להבטיח שלא יהיו פגמים באבטחה ואתם תוכלו לישון בשקט. אם אתם לא בטוחים כיצד ניתן לבצע את הפעילות, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע, בחברת עוז כספות, ואנו נהייה חלק פעיל בתהליך הקנייה. צוות החברה יכול לבצע הערכה כוללת לאיכות הקנייה ולתת לכם את הפן המקצועי והבטחון לרכוש כספת איכותית לצרכים האישיים והעסקיים שלכם. כך תשקיעו בכספת שתשמר לאורך שנים רבות.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל