לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

שירות לכספת

שירות לכספת הוא כבר לא פשוט כל כך כפי שהיה עד לפני כמה שנים אחדות. אז היה מגיע איש מקצוע בעל יידע וניסיון על מנת לתחזקה או במקרה הצורך לפרוץ אותה. אולם כיום עם התפתחות הטכנולוגיה והקדמה לכספות ישנם מנגנונים מורכבים יותר מהמנגנונים המכאניים הפשוטים אשר היו נהוגים לשמש כספות. בנוסף למנגנונים המכאניים של מפתחות או מנעולי קומבינציה היום כמעט בכל הכספות ישנו מנגנון אלקטרוני ובתקופה האחרונה גם המנגנון הביומטרי הקורא טביעות אצבע או קרנית כובש את השוק בסערה. מכאן נובע שלמשימה של נתינת שירות לכספות הינה מורכבת יותר ומצריכה יידע וניסיון רבים הרבה יותר.

שירות לכספת

שירות לכספת – כבר לא מה שהיה פעם

הניידים הסלולריים, המחשבים הניידים, מצלמות ועוד כל מיני גאדג'טים הינם חלק בלתי נפרד מכל בית בישראל. כמו כן כמובן, תכשיטים, פרטי אומנות, כסף ומסמכים חשובים ביותר מאופסנים בכספת. בשנים האחרונות בעקבות המשבר הגדול והתנודות בגוש הדולר והיורו אשר לא פעם הביאו לבהלה בקרב אנשים אשר כספם מופקד בחסכונות בבנקים יותר ויותר אנשים מעדיפים למשוך את חסכונותיהם ולשמור אותם בכספת ביתית . במקרים אחרים אנשים בוחרים מסיבות כאלו ואחרות גם להשאיר תרופות מצילות חיים ועוד חפצים להם הם זקוקים בגישה מידית ואם חלילה נתקעת הכספת זה יכול להביא למצב בו יכולה נשקפת סכנה לחייהם ולכן חשוב שיהיה מישהו מקצועי, זריז ואמין אשר יידע לתת להם מענה של שירות לכספת בזמן קצר ביותר בין השירותים המובילים שלנו אנו מציעים פורץ כספות באמצעות אנשי מקצוע מיומנים ומורשים. כפועל יוצא מכך, עוד בבחירת הכספת אותה נרצה לקנות ולהתקין לא פחות חשוב שנדע עם מי לעבוד וממי נקבל שירות יעיל ברגע האמת.

 

כאשר יש על מי לסמוך…

למדנו כי שירות לכספת הוא לא משהו שיש להקל בו ראש ונדרשים אנשי מקצוע מומחים אשר יידעו לתת מענה בכל מקום בכל שעה. בחברתנו 'עוז כספות' עובדים אותם מומחים. ההון האנושי המקצועי והמחויב שלנו יגיע במהרה או יטפל במעבדות המתקדמות שלנו בכל כספת מכל סוג ויחסוך כמו שהוא כבר עושה שנים את עוגמת הנפש או חלילה האסון אשר יכול להתרחש אצל הלקוחות בעקבות תקלה כזאת או אחרת בכספת שלהם. פנו אלינו עוד היום אם אתם רוצים לישון בשקט ביודעין שיש מי שידאג לכם.

מידע נוסף בנושא

שירות לכספת פורץ מקצועי למנעול תקול

כספת היא השקעה כלכלית אשר צפויה להחזיק מעמד לאורך זמן רב. יחד עם זאת, כמו בכל רכישה של מוצר איכות, יש צורך לפעמים לבצע תיקונים או להתמודד עם תקלות משביתות. לא אחת נתקלים בעלי כספות בבעיה במנעול אשר מונעת גישה לכספת ומותירה אותם נטולי התכולה החשובה. במקרים כאלו אתם יכולים להזמין שירות לכספת אשר יסייע לכם בפתרון הבעיה ובאופן מקצועי יחזיר את הכספת לשימוש. כל איש מקצוע מוסמך יכול לבצע את הפריצה בדרכים שונות אולם כדי לשמור על תקינות הכספת חשוב מראש לדעת מהי רמת הידע של הפורץ. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם עוז כספות.

הזמנת שירות לכספת – פריצה איכותית

במקרה בו הזמנתם שירות לכספת אתם רוצים לדעת מה יכלול תהליך הפריצה. לכל תהליך פריצת כספות כמה שלבים והם:

  1. אבחון – פורץ הכספת יבחן את מצב המנעול ויבצע הערכה ראשונית אשר נוגעת למהות הכשל. בין אם מדובר בכשל במנגנון או בבריח תקוע, יש השלכות על סגנון הפריצה והפעולות שצריך לבצע.
  2. ניסיון פריצה במקום – במידה והפורץ מחליט שיש טעם לנסות לפרוץ, הוא יבצע ניסיון ראשון בו במקום. פריצת כספות יכולה להיות פריצה בעזרת אמצעים כבדים כמו פטישים, אולם פריצה מקצועית יותר תהיה פריצה שקטה בעזרת הידיים בלבד.
  3. מעבדות פריצה – אם ניסיון הפריצה כשל קיימת האפשרות לפנות למעבדה מיוחדים עם כלים טכנולוגיים מתקדמים יותר. תהליך הפריצה במעבדה הוא מקצועי ולרוב מאפשר הגנה על מבנה הכספת.
  4. החלפת מנעול – אם הצלחת הפריצה ניתן לבצע תיקון של המנעול המקולקל או להחליפו לגמרי באחד חדש.
  5. חזרה לשימוש – על פי רוב פריצות אשר נעשו בצורה מבוקרת מאפשרות לבעלי הכספת להשמיש את הכספת מחדש ולהחזיר אותה למקומה ללא פגע.

טיפול נכון בכספות – שירות כספות עם הכשרה מקצועית

אתם משקיעים משאבים ברכישת כספות איכותיות לבית ולעסק שלכם. אולם לא תמיד לוקחים בחשבון את ההיתכנות לתקלות משביתות אשר תיקונן יפגע בתקינות הכספת. אם אתם רוצים לשמור על הכספת תקינה גם לאחר פריצה, חשוב לפנות לבעל מקצוע מוסמך אשר עבר הכשרה מקצועית ומחזיק בתעודה ממדינת ישראל. כך תדעו שאיש המקצוע שלכם יעשה כל שביכולתו על מנת לבצע הליך פריצה מהירה ומיומן במינימום נזק לרכוש היקר שלכם. לאחר התיקון תוכלו להחזיר את הכספת למקומה ולהימנע מרכישה של כספת יקרה חדשה.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל