לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

שירות לכספת

שירות לכספת הוא כבר לא פשוט כל כך כפי שהיה עד לפני כמה שנים אחדות. אז היה מגיע איש מקצוע בעל יידע וניסיון על מנת לתחזקה או במקרה הצורך לפרוץ אותה. אולם כיום עם התפתחות הטכנולוגיה והקדמה לכספות ישנם מנגנונים מורכבים יותר מהמנגנונים המכאניים הפשוטים אשר היו נהוגים לשמש כספות. בנוסף למנגנונים המכאניים של מפתחות או מנעולי קומבינציה היום כמעט בכל הכספות ישנו מנגנון אלקטרוני ובתקופה האחרונה גם המנגנון הביומטרי הקורא טביעות אצבע או קרנית כובש את השוק בסערה. מכאן נובע שלמשימה של נתינת שירות לכספות הינה מורכבת יותר ומצריכה יידע וניסיון רבים הרבה יותר.

שירות לכספת

שירות לכספת – כבר לא מה שהיה פעם

הניידים הסלולריים, המחשבים הניידים, מצלמות ועוד כל מיני גאדג'טים הינם חלק בלתי נפרד מכל בית בישראל. כמו כן כמובן, תכשיטים, פרטי אומנות, כסף ומסמכים חשובים ביותר מאופסנים בכספת. בשנים האחרונות בעקבות המשבר הגדול והתנודות בגוש הדולר והיורו אשר לא פעם הביאו לבהלה בקרב אנשים אשר כספם מופקד בחסכונות בבנקים יותר ויותר אנשים מעדיפים למשוך את חסכונותיהם ולשמור אותם בכספות פרטיות. במקרים אחרים אנשים בוחרים מסיבות כאלו ואחרות גם להשאיר תרופות מצילות חיים ועוד חפצים להם הם זקוקים בגישה מידית ואם חלילה נתקעת הכספת זה יכול להביא למצב בו יכולה נשקפת סכנה לחייהם ולכן חשוב שיהיה מישהו מקצועי, זריז ואמין אשר יידע לתת להם מענה של שירות לכספת בזמן קצר ביותר. כפועל יוצא מכך, עוד בבחירת הכספת אותה נרצה לקנות ולהתקין לא פחות חשוב שנדע עם מי לעבוד וממי נקבל שירות יעיל ברגע האמת.

 

כאשר יש על מי לסמוך…

למדנו כי שירות לכספת הוא לא משהו שיש להקל בו ראש ונדרשים אנשי מקצוע מומחים אשר יידעו לתת מענה בכל מקום בכל שעה. בחברתנו 'עוז כספות' עובדים אותם מומחים. ההון האנושי המקצועי והמחויב שלנו יגיע במהרה או יטפל במעבדות המתקדמות שלנו בכל כספת מכל סוג ויחסוך כמו שהוא כבר עושה שנים את עוגמת הנפש או חלילה האסון אשר יכול להתרחש אצל הלקוחות בעקבות תקלה כזאת או אחרת בכספת שלהם. פנו אלינו עוד היום אם אתם רוצים לישון בשקט ביודעין שיש מי שידאג לכם.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל