לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת ביתית

מידע נוסף בנושא

איך בוחרים כספת ביתית

 • גודל הכספת – כספת קטנה או גדולה ראוי לציין, כי כספת ביתית גדולה מידי או כבדה מידי לא בהכרח תגן על הפריטים שלכם. הרי אינכם רוצים שבאמצע הבית תוצב קופסת ברזל כבדה וענקית שתהרוס את העיצוב העדין והנפלא של הבית. למזלנו, כיום ישנן כספות קטנות יותר המתאימות לבתים פרטיים, ומבצעות את תפקידן ביעילות.
 • קלה לתפעול – עם כל הכבוד לטכנולוגיה המתקדמת, לא כולנו נולדנו עם האהבה לריבוי כפתורים והמצאות מתקדמות. על הכספות להיות קלות לתפעול, אך מצד שני גם מוגנות לחלוטין בפני מפגעים פוטנציאליים שונים וגנבים.
 • מנגנון נעילה – ישנה אופציה לנעילת מפתח קלאסית ומוכרת, אך הבעיה מתחילה כשהמפתח הולך חלילה לאיבוד. כמובן שתמיד אפשר להזמין שירותי פריצת כספות, אבל למה לנו להתאמץ ולהטריד את עצמנו כשקיימת אפשרות למערכת נעילה דיגיטלית? קוד מספרי הנקבע על ידי בעל הכספת בלבד יאפשר נעילה או פתיחה של הכספת במקרי הצורך.

כספת ביתית – הרכוש שלכם בידיים טובות רק עם עוז כספות בע"מ

נמאס לכם להסתובב עם כל התכשיטים היקרים שלכם עליכם כדי להיות בטוחים שהוא מוגן? אנו בחברת עוז כספות בע"מ מזמינים אתכם לרכוש כספת לבית, בה תוכלו להטמין את כל הרכוש היקר ללבכם ולדעת שהוא בטוח ומוגן. אנו מציעים שירותי ייעוץ חינמיים לבחירת הכספת, ולהתקנתה במקום המתאים לה בבית.

סוגים של כספת ביתית

 • כספת ביתית עם מנגנון ידני: מנגנון המפתח ניתן להתקנה הן על כספות פשוטות והן על מקצועיות. כיום ברוב המקרים לא נסתפק במפתח ונעדיף להשתמש בנוסף אליו במנגנונים נוספים.
 • כספות עם מנגנון אלקטרוני: בדומה למנגנון המפתח גם את המנגנון האלקטרוני ניתן להרכיב על כספות פשוטות ומקצועיות כאחד.
 • כספות קיר: בשל העובדה שכספות אלו מיועדות להיות מותקנים בתוך הקיר הן אינן בעלות עומק גדול ועל כן רנו נהיה מוגבלים בכמות וגודל התכולה אותם נוכל לאפסן שם.
 • כספות כבדות: כספות בעלות משקל רב מבטיחות לנו ביטחון שלא יגנבו את הכספת בשלמותה מפאת משקלם. יחד עם זאת, משקל הכספת אינו בהכרח יעיד על איכותה.
 • כספות בתקן: אלו יהיו הכספות האיכותיות ביותר בלי צל של ספק כספות אלו בדיקות מקיפות שלאחריהן נקבע להן התקן ועל פיו נדע לאיזה צורך הן יכולות לשמש. התקן המחמיר מבטיח שהכספות יהיו חזקות ועמידות ביותר.

כספת ביתית – קניה והתקנה

שכונות ברחבי ישראל חוות בעשורים האחרונים עלייה מתמדת באירועי הפריצות לבתים. לרוב למשטרה קשה מאוד להתחקות אחר הפושעים ואת הנעשה אין להשיב. לכן אין זה מפתיע לגלות כי ישראלים רבים מקדימים תרופה למכה ובוחרים לרכוש ולהתקין כספת ביתית להגנה על החשוב להם מכל. הבחירה בכספת לבית היא בחירה אשר מאפשר לכם לישון בראש שקט ובתוך כך לדעת שגם אם מתרחש אירוע בבית אתם כנראה תהיו מוגנים. לכן, מומלץ לפעול עוד היום ולאבטח את החפצים היקרים לכם מכל. לפרטים נוספים, צרו קשר עם עוז כספות.

כספת ביתית – שימושים נפוצים

בהזמנת כספת ביתית, הרוכשים מעוניינים להגן על החפצים החשובים להם ביותר. מרבית הישראלים מאחסנים בכספת הביתית חפצים כמו:

 1. מסמכי זיהוי – תעודות זהות, דרכונים וגם מסמכים צבאיים הם מטרה לגניבות. עולם הזייפנים מצא לקבל עוד ועוד תעודות זהות אמתיות ולכן אתם רוצים להגן על הפרטיות שלכם בצורה הבסיסית ביותר עם אחסון המסמכים הממשלתיים בכספת ביתית.
 2. מסמכים עסקיים – בעלי חברות ומנהלים אשר לא רוצים לחשוף מסמכים עסקיים לסכנת גניבה במשרד, מוכנים להשקיע כספים רבים על מנת לשמור את המסמכים העסקיים הרחק מן העין הציבורית. האחסון בבית מאפשר מעקב קבוע אחר הנכסים שלכם ותחושת ביטחון מלאה.
 3. זיכרונות משפחתיים – לפעמים תמונה אחת או חפץ משפחתי אחד שווים יותר מכל סכום כסף בעולם. אם אתם מחזיקים באלבום תמונות מיוחד, בירושה יקרה מפז או בכל חפץ משפחתי שאין לו תחליף, כספת ביתית מאפשר להגן על כל זיכרון ולשמור עליו בשלמותו לאורך שנים.
 4. כלי נשק – החוק הישראלי מחייב הגנה על נשקים פרטיים. לכן בעלי רישיון נשק חייבים להתקין כספת נשק בבית אשר תשמור על הנשק תחת מנעול ובריח כאשר אין בו שימוש.

כספת ביתית להרחקת הגנבים מהבית שלכם

התקנת כספת ביתית היא החלטה לטווח הארוך אשר לא יכולה למנוע התרחשות של כל אירוע פריצה לבית שלכם. אבל ניתן להרחיק את הגנבים מהבית בזכותה. גנב לא ישקיע זמן רב בפיצוח קוד הכספת או בתלישתה מן הקיר. זמן רב זה עלול להעמיד את הפורץ בסיכון אל מול המשטרה ולכן הוא יוותר על הניסיון הגניבה בביתכם. עם התקנת הכספת, אתם מקשים עוד יותר על גנבים וממגנים את עצמכם ברמה גבוהה הרבה יותר מכל אדם בשכונה שלכם. בתהליך רכישה פשוט אתם יוצרים התראה אשר תחזיק מעמד לאורך שנים רבות ותאפשר לכם ביטחון מלא בבית שלכם.

כספת ביתית מומלצת

בביקוריכם בבתיהם של החברים הקרובים שלכם והמשפחה, ודאי שמתם לב לקיומה של כספת ביתית בלפחות חלק מהבתים הפרטיים של הסובבים אתכם. מוזר, אתם טוענים? למה צריך כספת לבית? האמת היא, שלאחרונה בתי אב רבים אכן אימצו את הכספות והבינו את המשמעות הכל כך גדולה של שמירה על בטיחות ובטחון בתוך הבית הפרטי, בעיקר כשמדובר בחפצים יקרי ערך, סכומי כסף גבוהים ושאר עניינים שלדעת בעל הבית יש לשמור עליהם מכל משמר.

 

כספת ביתית  היא הכספת הנפוצה ביותר כיום, הכספות הביתיות מגיעות במגוון רחב של סוגים בגדלים שונים, עובי פלדה שונה ומנגנוני נעילה שונים. בניגוד לדעה הרווחת שכספת גדולה יותר מעידה על מנגנון אבטחה חזק יותר או שהיא חזקה ועמידה יותר הכספות הקטנות הנמכרות כיום אינן פחות חזקות או עמידות, נהפוך הוא, במקרים רבים הן אף יותר בשל הקדמה הטכנולוגית והתפתחות התעשייה בשנים האחרונות. יחד עם זאת ולא פחות חשוב מעמידות הכספת ורמת האבטחה שלה יהיה גם אופן התקנתה, שכן גם היא תהיה מוגנת ביותר אך ניתן יהיה לגנוב אותה בשלמותה הרי שלא עשינו בזה כלום. במאמר זה ניגע בקצרה בסוגי הכספות הביתיות.

כספת קטנה לבית

עוז כספות הינה החברה המובילה כיום בשוק הכספות על שלל סוגיהן לרבות כספות ביתיות ואביזרים נלווים. החברה מתמחה בייצור הכספות , פיתוח והרכבות מיוחדות. החברה מוכרת על ידי חברות הביטוח כיצרנית איכותית ומקצועית בעלת מוצרים בטוחים ואמינים. פנו אלינו עוד היום והמומחים שלנו ידאגו לעזור לכם לשמור על כל דבר, בכל מקום ובכל שעה.

כספת קטנה

בעולם שבו כולנו מחזיקים חפצים יקרי ערך בבית, השימוש בכספת קטנה הופך נפוץ יותר ויותר. כספת קטנה מאפשרת לשמור על כל שעון יוקרתי, תכשיט או אפילו נשק אישי מוגן בכל דירה. האפשרות למצוא מקום לשכן בו את חפצי הערך מאפשרת לבעלים להיות רגוע ולהעלות את רמת האבטחה בביתו. בין אם אתם גרים בדירה גדולה או מעוניינים לשים כספת במשרד הפרטי – כספות קומפקטיות בגודלן הן פתרון מעולה לכל שאלת אבטחה. עוז כספות היא החברה המובילה בישראל לייצור כספות, ומחזיקה דגמי כספות קטנות לכל צורך.

כספת קטנה – הקלה גדולה

לכל מטרה שלא תהיה, שימוש בכספת קטנה הוא פתרון אחסון מעולה לחפצי ערך. הכספת מאובטחת בקוד אישי וניתן למקם אותה כמעט בכל מקום. לקוחות רבים בוחרים לרכוש כספות כאלו למגוון שימושים:

 • שימוש אישי ופרטי – לאחסון של חפצים אישיים ומסמכים.
 • שימוש משרדי – לטובת הגנה על קבצים ופרטי חברה חסויים.
 • לבתי עסק – לטובת הגנה על סכומי ההפקדה היומיים.
 • לאבטחת נשק אישי – הן במרחב הבית והן במקומות העבודה.

העלות הנוחה לכל כיס של כספות מאפשרת לציבור הולך ומתרחב לרכוש אותן. יחד עם התפעול הקל ורמת האבטחה העולה מדגם לדגם ברור מדוע אנשים רבים בוחרים לקנות כספות כבדות. הרכישה מתרחשת בעיקר כדי לקבל תחושת ביטחון ולנסות לשמור על החפצים החשובים של אנשים מוגנים.

כספת קטנה לכל מטרה

חברת עוז כספות מייצרת מגוון דגמים של כספות קטנות. הדגמים משתנים לפי צרכים ודרגות אבטחה שונות ומאפשרים לכל לקוח למצוא את הכספת שעונה על הצרכים שלו. הלקוחות יכולים לבחור בין כספות לשימוש ביתי, שיכולות להגן על תכשיטים, מתנות יקרות ומסמכים אישיים. כספות לשימוש משרדי – כדי לשמור על מידע עסקי חשוב. או כספת לאקדח להגנה על נשק – כדי למנוע גישה לילדים ולהגן על הסביבה מהנשק.

החברה עומדת בכל תנאי האבטחה הגבוהים ביותר, ועושה כל מאמץ כדי לשדרג את הכספות שלה ולמצוא את הפתרון הטכנולוגי הבא בתחום. אנו מספקים שירותי ייעוץ והתאמה לכל לקוח ומאפשרים לו לקבל בדיוק את המוצר שמתאים לו.

כספת בגודל קטן וניידת

התפיסה הרווחת בתחום הכספות מתייחסת בדרך כלל לכספות גדולות כבדות ומגושמות. אולם, כיום קיימות בשוק כספות מסוגים שונים אשר עונות על צרכים רבים. אחת מן הכספות הפופולריות ביותר הן דווקא כספות קטנות אשר קל לקחת ממקום למקום – והיא יכולה להיות שימושית למטיילים ולבעלי עסקים. את הכספת ניתן לנעול במנעול חזק ולאבטח את תכולתה לאורך ימים רבים. פנים הכספת מחולק לתאים כאוות נפשכם אותם ניתן לסדר מחדש בכל פעם. כספת זו היא פתרון נייד מצוין לכל מי שרוצה להגן על חפצים יקרים בדרכים ולא להסתמך על המזל הטוב. למידע נוסף, צרו קשר עם עוז כספות.

כספת בגודל קטן – אתכם בכל מקום

השימוש בכספות קטנות הופך נפוץ יותר בקרב אנשים בשל המודולריות הרבה. מי יכול להשתמש בכספת כזו?

 1. בעלי עסקים – בעלי עסקים שלא רוצים להשקיע בקופה רושמת ועדיין נמצאים בשלבי פיתוח העסק יכולים לבחור להוציא קבלות באופן ידני ואת הכספת לאחסן במהלך השבוע בכספת קטנה. כך ניתן לצמצם הוצאות ולשמור על הכסף קרוב אליכם.
 2. מטיילים – כל מי שיצא לטיול בעבר יודע שקשה מאוד להשאיר את הטלפונים והארנקים בתוך הרכב בלב שלם. אם אתם חוששים שמא מישהו יפרוץ לרכב אתם יכולים לקחת אתכם כספת כזו שתהיה מקום אחסון בטוח. הכספות הפכו נפוצות דווקא בקרב מטיילים אשר נוסעים למדינות רחוקות ולתקופות ממושכות.
 3. בעלי דוכנים – אם אתם מקימים דוכן ורוצים לשמור על ההכנסות רחוק מהישג ידם של לקוחות ועוברי אורח, ניתן לנעול כספות קטנות ובה כל הרווחים שלכם מיום המכירות.
 4. ועדים – ועדי עובדים, ועד בית ואפילו ועד כתתי מחזיקים בסכומי כספים ולא תמיד יכולים לאחסן אותם במיקום בטוח. לכן רכישה חד פעמית של כספת קטנה היא פתרון יצירתי מעולה.

כספת בגודל קטן – כל אירוע זמינות בכל מצב

כספות לא חייבות להיות ענקיות, כבדות ומגושמות. ניתן למצוא כספות שיכנסו לכל תיק או ארנק וישמרו על הכסף בטוח גם במקרה גניבה. הכספת מיוצרת ממתכת חזקה להפליא שקשה מאוד לפרוץ ומחוזקת במנעול מיוחד עם עמידות גבוה ללחצים. אתם רוצים להשקיע בכספת כזו על מנת להבטיח את השקט הנפשי שלכם בעיקר בעת שהייה בחוץ או בהתעסקות עם סכומי כספים לא מבוטלים של העסק שלכם. כל השקעה בכספת קטנה היא השקעה לטווח האורך וגם אם כבר יש לכם קופה רושמת בעסק המצליח, אתם עדיין יכולים לשמור את הכספת ולבצע בה הפקדות שונות ושימושים לאורך השנים.

כספת לבית

חברת עוז כספות הינה החברה המובילה בישראל לייצור ושיווק כספות מסוגים שונים: כספת לבית, כספת למשרד, כספת לחנות, כספות דיגיטליות, כספות מאובטחות וחסינות אש ועוד. כאשר מדובר בכספת הביתית שלנו מה שנשמור בה וסוג הכספת, גודל והיכן תותקן – אילו יהיו דברים הקשורים לעמידות של הלקוח ומה הוא רוצה לשמור בכספת.

 

בחירת גודל הכספת לפי התכולה המשוערת:

כך למשל משפחה ממוצעת, עם חיים טובים אך הכנסה ממוצעת, לא תשמור מיליונים במזומן או חפצי אומנות יקרי ערך בכספת… יותר בכיוון של כמה עשרות אלפי שקלים, שיקים או תכשיטים יקרי ערך. על כך למשל עשויה להתאים כספת בגודל קטן שתשמור על הפריטים מהישג ידם של הילדים, אורחים או חס וחלילה פורצים. במשפחות עשירות יותר למשל ייתכן והתכולה של הכספת תהיה בסכומים גדולים יותר ולכן גם רמת האבטחה של הכספת, הגודל שלה והיכן תותקן אלו פרמטרים שעשויים להשתנות.

כספת לבית – מגוון אפשרויות:

 • כספת קטנה – עם מנגנון נעילה רגיל של משפט או אפילו מנעול מכאני פשוט שבו מסובבים מספרים לפי קוד.
 • כספת דיגיטלית – המאפשרת פתיחה באמצעות הזנת קוד, כרטיס מקודד או אפילו טביעת אצבע.
 • כספת משולבת – עם יותר מאפשרויות פתיחה אחת.
 • כספת קיר – כספת גדול יותר המושתלת בתוך הקיר או הרצפה בדרך כלל לרמת אבטחה גבוהה יותר.

כספת ביתית מחיר

רוצים לשפר את רמת האבטחה של הכסף והתכולה של הכספת? תוכלו לרכוש כספות חסינות אש. ניתן גם להתקין מערכת התראות על הכספת כך שבמקרה של ניסיון פריצה חס וחלילה בעל הכספת יקבל התראה בטלפון ויוכל לפעול בהתאם.

לסיכום; רכישת כספת לבית היא דבר חיוני, בין אם אנו רוצים לשמור על טבעת הנישואין שלנו, שיקים שנתן לנו השוכר של הדירה השנייה שלנו או מעט כסף ששמרנו בצד ובין אם מדובר בכספת גדולה, יקרה ומאובטחת יותר המותקנת בקיר או ברצפה וחבויה מהעין בניסיון לשמור על פריטים יקרי ערך, נשק, סכומים גדולים יותר של כסף ועוד. הצוות המקצועי והמנוסה של עוז כספות ישמח לייעץ לכם בנוגע לכספת המתאימה לכם ביותר וכן במידת הצורך לבצע התקנה מקצועית ונקייה של הכספת היכן שתבקשו.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל