לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספות דיגיטליות

כספות דיגיטליות הן מוצר עם ביקוש הולך וגובר בשנים האחרונות. אם פעם הכספת מיועדת לשמור ולהגן מפני פריצה וגניבה של תכשיטים, מסמכים מסווגים, חפצי אומנות או כסף וכמו כן לשימושים נוספים כגון שמירה על נשקים לבעלי רישיון המחזיקים בהם ואף לתרופות מצילות חיים. הכספות הביתיות שונות זו מזו הן בגודלן ועובי הפלדה שלהן והן בצורת התקנתם באופן מוצנע או גלוי ביציקה בקיר או בחיבור לקרקע. כמו כן לכספות השונות מנגנוני נעילה שונים המשתנים ומותאמים בהתאם לצורך הלקוח. במאמר זה נפרט על הכספות הדיגיטליות אשר הן פורצות הדרך של התחום.

כספות דיגיטליות – חשוב שתדעו!

בדומה להתפתחויות הטכנולוגיות והקדמה בכל התעשיות בעולם, כספות דיגיטליות ללא ספק מחוללות שינוי בקרב מה שחשבנו וידענו על תחום המיגון והאבטחה. אם עד לא מזמן ברוב בתי האב בישראל אשר החזיקו כספת היא הייתה בעלת מנגנונים מכאניים פשוטים כגון נעילת מפתח ומנעולי קומבינציה הרי שכיום ניתן למצוא כספות המשלבות את אותם המנגנונים בנוסף למנגנונים אלקטרוניים וביומטריים חדשים ומשוכללים. הכספות של הדור החדש גם נוחות הרבה יותר לשימוש ופחות מסורבלות מאשר קודמותיהן, כבר אין צורך להתחיל לסובב מספרים ולפתוח עם מפתח כי היום כל מה שאנו צריכים זאת טביעת אצבע, כרטיס מקודד או קוד סודי להקשה אשר יפתחו את הכספת במהרה ובקלות. את הקודים אפשר לשנות מעת לעת ובכך לשמור על חפצינו היקרים עוד יותר.

כמו כן וכפי שכתבנו, הכספות מגיעות בגדלים, עוביים ואפשרויות התקנה שונות בהתאם לצורכי הלקוחות. ישנן כאלו המתחברות או יצוקות אל תוך הקיר, ישנן כאלו המולחמות או מוברגות לרצפה וישנן כאלו מוסלקות ואינן נראות לעין פרט ללקוח היחיד היודע על קיומן. בחירת כספת היא לא דבר של מה בכך ובבואנו לרכוש אחת על מנת לאפסן את הדברים היקרים לנו מכל יש להיעזר במומחים בעלי יידע, ווק וניסיון רבים אשר יידעו איך למקסם את רמת ההגנה עליהם הן בבחירת סוג הכספת, מנגנוניה, גודלה ועובייה והן מבחינת המיקום האסטרטגי בו הכי טוב להתקינה.

מקצועיות, אמינות ושירות זה שם המשחק

כשאתם באמת רוצים שהחפצים היקרים לכם יהיו מוגנים בצורה האופטימלית פניה אל המומחים שלנו בחברת 'עוז כספות' תהיה הבחירה הנכונה והמושכלת ביותר. עם שנים של ניסיון והכרה במקצועיות והאמינות של המוצרים שלנו על ידי המשטרה וחברות הביטוח אנו מציעים שלל סוגים של כספות דיגיטליות ומוצרים נלווים הממקסמים את מיגונן. אל תחשבו פעמיים, פנו אלינו עוד היום ויפה שעה אחת קודם, לפני שחלילה יפרצו לביתכם ויגנבו משהו יקר ערך.

כספות דיגיטליות מתקדמות

עולם האבטחה עובר בעשורים האחרונים שינויים מרחיקי לכת. פיתוחים טכנולוגיים ישראליים מאפשרים ליצור כספות דיגיטליות מתקדמות אשר יאבטחו כל חפץ יקר ערך בצורה יעילה הרבה יותר. בעולם המודרני את המפתחות המיושנים מחליף קודן מתקדם אשר קשה יותר לפרוץ. ניתן ליצור מערכות התראה לכל כספת כך שאם יש פריצה בעל הכספת יקבל התראות מתוזמנות ויוכל להגיב בהתאם. כל כספת מיוצרת מהחומרים החזקים והעמידים ביותר בשוק עם מנגנוני הגנה כפולים כמו דפנות כפולות ונעילה מחוזקת. כך שכאשר כספות דיגיטליות שאינן מעוגנות לקיר לא שוות הרבה לגנבים. יהיה קשה מאוד לפרוץ את הכספת ולקחת את תכולתה. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם עוז כספות.

מה היתרונות של כספות דיגיטליות?

לקוחות רבים משקיעים משאבים רבים על מנת לאבטח את חפציהם האישים. הבחירה בכספות דיגיטליות היא בחירה מתקדמת אשר מאפשרת ללקוח לקבל מוצר איכותי מכמה סיבות:
1. אבטחה – רמת האבטחה של כספות דיגיטליות היא גבוהה מאוד. במקום השימוש במפתחות מיושנים ניתן להזין קוד סודי ולפתוח את הכספת.
2. פריצה קלה – במידה ומנגנון הכספת נתקע, אתם יכולים לפרוץ את דלת הכספת בעזרת פורץ כספות מומחה. כמו כן, ניתן לשנות את הסיסמא לכספת בצורה קלה וליידע את כל מי שצריך לעשות שימוש בכספת.
3. עיגון לקיר הבית – כמו בכספות הפשוטות, גם כספות דיגיטליות ניתן לעגן לקיר ולהחביא במקומות מסתור כאלה ואחרים.

כספות דיגיטליות להגנה מלאה על כל חפץ

בין אם אתם אנשי עסקים מצליחים ובין אם אתם אנשי משפחה לכולם יש צורך בכספות. אתם רוצים לשמור על מסמכים חשובים כמו דרכונים ומסמכים עסקיים. להגן על מסמכי ירושה, ולשמור זיכרונות משפחתיים. חלקנו מחזיקים בחפצי ערך כמו נשק או תכשיטים סנטימנטליים. לטובת כל אלו אתם חייבים לרכוש כספות איכותיות ועמידות שיחזיקו לאורך שנים. את הכספות הדיגיטליות אתם יכולים להתאים לכל מיקום בבית או במשרד, ולהזמין אותן ברמות עמידות וגדלים שונים. לא עוד איבוד מפתחות או גניבה של כספות בשל פרצות אבטחה. העולם הדיגיטלי מאפשר לנו לקבל את ההגנה המקסימלית במינימום מאמץ. מגוון המנגנונים מאפשר לבחור את סוג המנעול הנוח לכם ביותר ולכן אתם לא חייבים להיצמד לקודן או למנגנון תביעת אבצע. בעת הרכישה מומלץ להיעזר באיש מקצוע אמין ומיומן אשר יציג בפניכם את הדגמים המתאימים לדרישות שלכם, ויסייע לכם לבחור נכון. כך תחסכו לעצמכם תיקונים והתאמות לאחר קבלת הכספת ותוכלו לישון בשקט החל מרגע הרכישה ולאורך זמן.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל