לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספות כבדות

מידע נוסף בנושא

כספות כבדות לאחסון פריטים יקרים במיוחד

  • כספת כבדה לאחסון כלי נשק – בין מדובר בעסק לכלי נשק, או חברת אבטחה שנדרשת לדלת חדר נשק; לא היינו רוצים שכלי הנשק יגיעו לידיים הלא נכונות. כספת לאקדח – כבדה וממוגנת היטב תבטיח שהאקדחים והרובים למיניהם נמצאים במקום בטוח, הרחק מהישג ידם של אחרים.
  • כספת לאחסון ניירת חשובה – קיימים מסמכים קריטיים וחשובים עליהם יש להגן ולשמור מכל משמר. כספות כבדות למטרות אלו יימצאו בארגונים חשובים כגון משרד הביטחון, צה"ל, ועוד. בדרך כלל כספות אלו יכילו מלכודות והגנות נוספות מעבר לכספת עצמה.
  • כספת לאחסון תרופות – חלוקת תרופות וצריכת תרופות חייבת להתבצע בצורה המבוקרת על ידי בעלי המקצוע. מסיבה זו, בתי חולים ובתי מרקחת יעדיפו לשמור בקנאות על מלאי התרופות שלהם, ולמנוע מהן ליפול לידיים הלא נכונות במקום לפציינטים שזקוקים להן באמת.
  • אחסון יהלומים ואבנים יקרות – על נושא זה אין צורך להכביר במילים; כולם מודעים ליוקרם של היהלומים ושוויין של האבנים היקרות, ועל כך שארגונים ואנשים פרטיים המחזיקים בהן ישאפו להגן עליהם בדרכים המתקדמות והבטוחות ביותר.

כספת ביתית כבדה

קיימים סוגים רבים של כספות; כספות משרדיות, כספות לבית, כספות לניירת ואפילו כספות כבדות שמטרתן לאבטח ולשמור על פריטים יקרי ערך המוחזקים בידי חברות גדולות ואפילו חפצים אישיים או סכומי כסף גדולים השייכים לחברה.

כספת כבדה

כאשר מדובר בדברים שהכי יקרים לכם, אין מקום לפשרות. חברת עוז כספות בע"מ מובילה את תחום הכספות בארץ, ועוסקת מזה שנים רבות בייצור והפצה כלל ארצית של כספות מכל הסוגים. אנו מתחייבים ליחס אישי ומקצועי לכל לקוחותינו, החל מהשלבים הראשונים בהם נבין יחד את הצרכים והדרישות שלכם מהכספת החדשה, ועד להתקנתה ביעד המוגדר.

כספות כבדות מחיר

כספות כבדות הן סוג אחד מתוך עולם שלם של כספות. מן הסתם באופן הגיוני משמן נוכל להבין שיתרונן הגדול הוא שהן כמעט ובלתי ניתנות לגניבה בשל משקלן הרב. אולם יחד עם זאת, משקלן לא תמיד יעיד על איכותן. גורם משפיע נוסף ולא פחות חשוב ברמת אבטחת הכספת יהיה תלוי בבחירת מיקומה ובעיקר באיש המקצוע אשר יתקין אותה. רבים נוטים לקנות בזול כספות פשוטות ברשתות מסחריות אולם אנחנו בחברת 'עוז כספות' יכולים להעיד שלאורך השנים שמענו סיפורים קורעי לב של אנשים אשר בחרו לשים את רכושם וחסכונותיהם בכספות פשוטות הניתנות לפריצה בקלות. על כן נמליץ בחום לבחור בקפידה את הכספת אותה תרצו להתקין בליווי איש מקצוע בעל ידע וניסיון אשר ימליץ לכם על כספת אשר תשרת את מטרותיכם המדויקות ועבור תכולת מה שתרצו לאפסן.

דברים שחשוב שתדעו על כספות כבדות

חשוב להבין שבעולם הכספות כספות כבדות מתחלקות לכמה וכמה סוגים בעלי רמות אבטחה שונות ופה הגודל ומשקל אינם בהכרח מעידים על איכות הכספת ויכולות המיגון שלה. אמנם היתרון הגדול שלהן הוא אי היכולת לגנוב אותן בשל משקלן הרב, אך זה לא ישנה הרבה במקרה שיהיה קל לפרוץ אותן. ישנם שלושה דברים שכדאי שתביאו בחשבון בתהליך בחירת הכספת:

  1. מצאו מיקום אשר בוודאות תדעו שיהיה מקום מושבה של הכספת. מפני שלאחר שהיא תותקן יהיה מורכב וקשה במידה ונרצה להזיז אותה. בעזרת איש מקצוע מומחה תוכלו גם לדעת איזה מיקום יהיה הטוב ביותר מבחינה אסטרטגית.
  2. מנגנון הכספת. בימינו כבר נדיר למצוא כספות בעלות מנגנון מכאני עם מפתח בלבד. לרוב נמצא אותן עם מנגנונים נוספים במקביל כגון מנגנונים אלקטרונים ולאחרונה גם יותר ויותר מנגנונים ביומטריים כמו כספת טביעת אצבע.
  3. הכספות האמינות והבטוחות ביותר יהיו ללא ספק הכספות העומדות בתקן אותו דורשת משטרת ישראל וחברות הביטוח. כספות אלו עוברות בדיקות מחמירות אשר קובעות את התקן שלהן ומתוך כך לאילו מטרות ישמשו בין היתר כספת חסינת אש.

להיות בטוח בלי לשלם מחיר כבד

ייצור כספות כבדות היא אחד התחומים החזקים שלנו בחברת 'עוז כספות'. החברה מתמחה בייצור סטנדרטי, ייצור לפי הזמנה ופרויקטים מיוחדים. הננו מוכרים על ידי רוב חברות הביטוח בארץ כיצרן אמין בעל מוצרים אמינים ובטוחים. ביחד עם ניסיון וידע רבים וצוות מקצועי מהשורה הראשונה אנו מובילים את התחום בארץ. פנו אלינו לקבל ייעוץ והכוונה אנו נדאג לביטחונכם והשקט הנפשי שלכם בתחילת, במהלך ועוד הרבה סיום תהליך ההתקנה.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל