לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת למשרד

כספות משרדיות מבית עוז כספות
חברת עוז כספות מייצרת ומשווקת מגוון רחב של כל סוגי כספות למשרד. חברתנו מתמחה בהתאמה אישית של כל סוגי הכספות לפי צרכי הלקוח. לקבלת ייעוץ מקצועי מהצוות המקצועי שלנו אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

מידע נוסף בנושא

כספת למשרד: יתרונות השימוש בכספת זו

בבואכם לרכוש כספת למשרד חשוב לדעת מהם היתרונות אותם אתם מחפשים ליצור בחלל המשרדי שלכם:

 1. מחבוא – לאחר הרכישה ניתן להתקין את הכספת כשהיא מעוגנת לרצפת המשרד או נחבאת אל הכלים בגומחה ייעודית. גם אם הפורץ ימצא את הכספת, יהיה קשה עד בלתי אפשרי להוציא אותה ממקום המסתור ולהעבירה לפירוק.
 2. מסמכים – השקיעו זמן בהרכבת הכספת השמורה ביותר שאתם יכולים לרכוש. דפנות כפולות ומתכות מורכבות יכולות לתת הגנה מלאה על כל המסמכים החשובים ביותר לעסק שלכם.
 3. נגישות – כספות לעסק חייבות להיות נגישות לכמה אנשים. לכן מומלץ לבחור בכספות עם מנגנון דיגיטלי אשר ניתן לפתיחה בקלות וללא צורך במפתחות ושכפולים מיותרים. כך רמת החשאיות נשמרת ורק מי שצריך לקבל גישה יכול לקבל אותה.
 4. אפשרות לחריץ מסמכים – ניתן לבחור כספת עם פתח מיוחד בחלקה העליון שמאפשר לכל אדם לשלשל מסמכים אל פנים הכספת גם אם אין לו את הקוד או המפתח. כך עובדים מן השורה יכולים להעביר מסמכים אך לא לקחת כלום מתכולתה של הכספת.

כספת למשרד שמנהלת את העסק שלכם

לכל בעל עסק יש מגוון רחב של מסמכים אישיים אותם הוא לא רוצה לחשוף בפני אף אדם. בין אם מדובר בעדויות פיננסיות למצב העסק, מסמכי ההקמה, רעיונות ופטנטים ואפילו רשימות העובדים. כל אלו הם סודות עסקיים אשר יכולים, בידיים הלא נכונות, להיות הרסניים לעסק שלכם. לכן אתם לא יכולים לקחת בקלות ראש את ביטחון המשרד וחשוב להשקיע מבעוד מועד ביצרת מערכות אבטחה מתוחכמות וחזקות. רכישה של כספת למשרד היא התחלה חכמה אל עבר עתיד מקצועי בטוח יותר במשרד שלכם. לכן, אתם רוצים להיות בטוחים שאת הכספת תקבלו מאנשי מקצוע מיומנים ועתירי ניסיון.

כספות למשרדים

עסקים ובנייני משרדים חשופים באופן קבוע לאפשרויות פריצה שונות. ההיתכנות לאירועי גניבה בעסקים היא לאו דווקא מקרית. לעיתים, חברות ומתחרים מעוניינים לבצע בזדון פריצות על מנת לגנוב מידע יקר ערך או מסמכים מקוריים של העסק. לכן, אין זה מפתיע לגלות שבעלי עסקים רבים מוכנים להשקיע ולא מעט בהתקנת כספת למשרד אשר תאבטח את החפצים החשובים ביותר בצורה מקסימלית. ניתן לבחור כספות על פי פרמטרים שונים ולבצע התאמה מלאה לצרכי המשרד שלכם, לצד התקנה מהירה ושירות לכספת לתיקונים במקרי הצורך. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להבין מהן הדרישות שלכם ולהתייעץ באדם מומחה. לפרטים נוספים, צרו קשר עוד היום עם עוז כספות.

כספת משרדית

כספת משרדית מאפשרת לכל בעל עסק להגן על מידע, נתונים או מסמכים של העסק מפני גורמים חיצוניים. בעל עסק שרוצה למנוע גניבה של מידע פיננסי או עסקי יכול להתקין את הכספת במשרדים ולשפר את תחושת הביטחון האישי שלו. ישנם דגמים רבים של כספות שמתאימים לעסקים שונים, אולם כולם מציגים רמות אבטחה גבוהות יחסית. בשנים האחרונות הדרישה לכספות דיגיטליות משרדיות עולה, ובהתאם עולה גם ההיצע בשוק לצד פיתוח של דגמים מיוחדים לעולם המשרדי – למשל כספות עם פתח להכנסת מסמכים. חברת עוז כספות מציעה דגמים רבים של כספת משרדית שיכולים להתאים לכל סוג עסק.

 

איך בוחרים כספת משרדית מתאימה?

בתור בעל עסק, חשוב לך לבחור כספת שתגן על המידע הרגיש שברשותך, אך תהיה מתאימה למרחב בו אתה עובד ומתנהל באופן קבוע. לכן, כשמגיעים לבחור כספת לעסק יש כמה נקודות שצריך לשים לב אליהן:

 • גודל הכספת – יש להתאים את גודל הכספת למרחב העבודה, ולהחליט אם רוצים למקם אותה בפניה מוסתרת ייעודית.כ
 • קיבוע הכספת – אם רוצים לקבע את הכספת לארון או לרצפה, חשוב למצוא פינה מתאימה, שתהיה מוגנת ונגישה בה בעת.
 • התאמה של קודן האבטחה – בחירה של קודן המתאים לדרישת הלקוח ויצירת קוד מתאים.
 • התאמת המפרט הטכני של הכספת לדרישות – יצירה של כספת חסינה לאש, או כספת עם פתח ייעודי לניירת.

בחירה נכונה מספקת מוצר שימושי ומגן אולטימטיבי לכל משרד ובית עסק.

להגן על המידע העסקי בקלות

הצבת כספת במקום העבודה מאפשר לעובדים ולבעלים להגן על נתוני העסק בראש שקט. בחירה ראויה ומתאימה של מוצר מחיקה בתוכה את הכוח לשמור על המידע לטווח ארוך וביעילות. חברת עוז כספות מייצרת ומשווקת כספות לכל המגזרים כבר חמישה עשורים. החברה מייצרת את הכספות לפי אמות מידה גלובליות, ופתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים. הצוות המקצועי מתאים לכל לקוח את המוצר הרלוונטי ביותר לפרמטרים שהוא מציג, ומלווה את הלקוחות עד להתקנה של המוצר בבית הלקוח. לפרטים נוספים ולקבל הצעות מחיר וייעוץ, פנו עוד היום לחברת עוז כספות.

כספת משרדית

כמעט לכל עסק יש משרד. יש עסקים שמבוססים על עבודה במשרד ויש עסקים שיש להם סניפים בכל הארץ והליבה של העסק מתנהלת מתוך המשרד. בכל מקרה כזה או אחרת כספת למשרד תהיה בגדר חובה לכל בית עסק. בכספת זו מכניסים כסף, שיקים של לקוחות, פריטים ומסמכים חשובים ורגישים, פריטים בעלי סיווג גבוה ועוד. איך לבחור כספת למשרד? כמה היא תעלה לנו? על אלה ושאלות נוספות אנו בעוז כספות ננסה לענות לכם בדקות הקרובות.

כיצד נתאים כספת למשרד?

 • גודל – יש כספות קטנות, יש בינוניות ויש גדולות. ניתן גם לייצר כספת בדיוק לפי הצרכים האישיים של הלקוח והגדול שהוא צריך. הגודל משפיע על סוג התכולה שתהיה בכספת, על אזור ההתקנה שלה וכו'.
 • רמת אבטחה – איזו רמת אבטחה אתם מחפשים? אבטחה פשוטה? כמו כספת עם מפתח בלבד? אבטחה באמצעות קוד זיהוי? כרטיס מקודד? טביעת אצבע? וכו'. האם תרצו להוסיף התקנה של מערכת התראות מיוחדת שבמקרה של ניסיון פריצה חס וחלילה תשלח לכם התראה לטלפון שתוכלו להתנהל בהתאם?
 • מיקום – היכן אתם רוצים למקם את הכספת? לא כל כספת ניתנת להתקנה בקיר או ברצפה למשל… האזור בו תמקמו אותה גם כן עשוי להשפיע על סוג הכספת שתקנו.
 • מחיר – כמה תעלה לכם הכספת? ההובלה? ההתקנה?
 • דרישות חברת הביטוח – כדי לבטח את הכספת ותכולתה לחברות הביטוח יש דרישות שונות הן לגבי הכספת עצמה, הן לגבי המיקום שלה, אופן ההתקנה שלה וכו'. אנו בחברת עוז כספות מכירים ועובדים מול חברות הביטוח על מנת להתאים את הכספת שאתם צריכים לדרישות של חברת הביטוח כך שתוכלו להיות בראש שקט.

כמה תעלה לנו כספת למשרד?

כספת למשרד עולה בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בדרך כלל. זאת בהתאם לגודל הכספת, העובי, רמת אבטחה, הסוג וכו'. עלות הובלה תהיה סמלית ואילו התקנה עשויה לעלות מעט יותר במידה וצריך. יש גם כספות בעלות מנגנוני אבטחה מתקדמים טכנולוגית וגדולות מאוד שעשויות להגיע גם למחיר של עשרות אלפי שקלים אולם אלה נדרשות במקרים מיוחדים.

אנו בחברת עוז כספות נשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר עם הכספות האיכותיות והמאובטחות ביותר, בייצור ובהתאמה אישית לצרכים ולדרישות שלכם. צרו קשר באתר או בטלפון או השאירו פרטיכם ונשמח לתת לכם שירות.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

  קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל