לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת ביומטרית

כספת ביומטרית היא הכספת הכי הבטוחה – שכן רק אתם יכולים לקבל גישה לכספת. טביעת האצבע האישית היא מפתח בטוח לעין שיעור מכל קודן שיש, וקשה מאוד לזייף אותה ולפרוץ את הכספת. רמת האבטחה הגבוה של טביעת אצבע היא כזו שמאפשרת לעשות שימוש בטכנולוגיה בדרכים רבות – החל מתעודות זהות ביומטריות וכלה בשעוני נוכחות בעבודה. אז מה הפלא שכספות שננעלות בטביעת אצבע הן כלי נפוץ לשימוש. בעתיד שבו צרור המפתחות יוחלף בגישה ביומטרית לכל מקום, אין ספק שכספות דיגיטליות וביומטריות מתוצרת חברת עוז כספות הן מוצר חובה לכל בית עסק או משרד.

 

כספת ביומטרית – רמה אחת מעל כולם

לכל מטרה שלא תהיה השימוש בכספות הופך נפוץ במקומות בהן יש חשש מפריצות וגניבות של פריטים שונים. למרות זאת, הפורצים תמיד מצליחים לשכלל את הטכניקות שלהם ואנו עדים לגלי פריצות נרחבים שאינם עומדים בפני חומות ההגנה.

שימוש בכספת ביתית הנפתחת רק על ידי טביעת האצבע של הבעלים, מאפשר לשמור על דיסקרטיות – אין צורך לסחוב מפתח לכל מקום, או לשמור תיעוד כתוב של הקוד לכספת. המאגר הביומטרי הוא מאגר מאובטח שמנותר באופן קבוע ומאפשר ביטחון מלא למשתמשים לצד אחריות להגנה על הפרטים.

אין ספק, השימוש מאפשר לצמצם נזקים ולהקשות מאוד על פריצות לכספות. לכן, גם בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים יכולים להיות בטוחים בבחירת כספת טביעת אצבע שהם עשו כל שביכולתם כדי לשמור על חפצי היוקרה שלהם מוגנים מפני פורצים.

 

כספת ברמה אחרת

אם אתם רוצים לעלות ברמת הביטחון בבית או במשרד שלכם, ולהמשיך את שגרת החיים בראש שקט – חברת עוז כספות היא המקום הבטוח שלכם. לחברה דגמי כספת ביומטרית רבים שמתאימים לכל שימוש. הדגמים מגיעים בגדלים שונים ועונים על דרישות של לקוחות שונים – כספת ביומטרית לנשק אישי למשל היא אחד המוצרים השימושים שאנו מציעים ללקוחותינו.

הכספות נבנות מהחומרים הטובים ביותר בשוק, ומאובטחות בתקנים המחמירים ביותר. הצוות המקצועי שלנו מלווה את הלקוח ומוצא את ההתאמה המושלמת של מוצר בכל פעם. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר, פנו לנציג חברת עוז כספות עוד היום.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל