לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

דלת חדר נשק

 ישנן חברות העוסקות בכלי נשק, שעל מנת לאחסן אותם בצורה הבטוחה ביותר יקדישו חדר גדול למטרה זו בלבד. דלת משוריינת, או דלת חדר נשק , מנגנוני נעילה מתקדמים, ועוד. לפני שתיגשו למלאכת התקנת הדלת החדשה שלכם בעזרת חברה המתמחה בכך, רצוי לבחון את תקנות משרד הביטחון ומשרד הפנים עבור חדרים אלו, וכן עבור הדלתות. בדקו מהם מנגנוני הנעילה האפשריים, עד כמה הדלתות אטומות ומורכבות לפתיחה, – כל זאת על מנת להיות בטוחים כי הפריטים שלכם נמצאים במקום בטוח ומוגן.

דלת חדר נשק ודלתות כבדות אחרות

הדלתות הכבדות שונות זו מזו מבחינת המשקל, על מה היא מגינה, מה רמת המיגון שלה, ועוד. בסיס העיצוב שלהן דומה; הן בעלות שתי שכבות של פלדה אשר ביניהן יוצקים חומרים יציבים וחזקים כגון בטון, פלדה, נחושת, אלומיניום או קרמיקה, על מנת להקשות על ניסיונות פריצה וגניבה. דלת חדר נשק אינה השימוש היחיד הקיים לדלתות הכבדות, אנו נוכל לפגוש אותם במקומות נוספים, כגון:

  • דלתות כבדות בבנקים להגנה על סכומי העתק הנמצאים תחת אחריות הבנק. 
  • דלתות כניסה לממ"דים ומקלטים.
  • חדרי אחסנה לפריטים יקרי ערך אחרים שגודלם הפיזי לא מאפשר להכניס אותם לכספת רגילה.

עוז כספות בע"מ – ההגנה הטובה ביותר שלכם!

מלבד דלתות חדר נשק והדלתות הכבדות הטובות והיעילות שלנו, עוז כספות בע"מ עוסקים גם בייצור ושיווק כספת חסינת אש מכל הסוגים ולכל מטרה בכל חלקי הארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר דרך האתר או דרך מספר הטלפון שלנו, לקבל ייעוץ חינמי להתאמת הכספת שתענה על דרישותיכם עד להתקנתה בביתכם, במשרד, או בבית העסק. זה הזמן להתקדם לרמת המיגון הטובה ביותר, עם עוז כספות בע"מ.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל