לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת משרדית

כספת משרדית מאפשרת לכל בעל עסק להגן על מידע, נתונים או מסמכים של העסק מפני גורמים חיצוניים. בעל עסק שרוצה למנוע גניבה של מידע פיננסי או עסקי יכול להתקין את הכספת במשרדים ולשפר את תחושת הביטחון האישי שלו. ישנם דגמים רבים של כספות שמתאימים לעסקים שונים, אולם כולם מציגים רמות אבטחה גבוהות יחסית. בשנים האחרונות הדרישה לכספות דיגיטליות משרדיות עולה, ובהתאם עולה גם ההיצע בשוק לצד פיתוח של דגמים מיוחדים לעולם המשרדי – למשל כספות עם פתח להכנסת מסמכים. חברת עוז כספות מציעה דגמים רבים של כספת משרדית שיכולים להתאים לכל סוג עסק.

 

איך בוחרים כספת משרדית מתאימה?

בתור בעל עסק, חשוב לך לבחור כספת שתגן על המידע הרגיש שברשותך, אך תהיה מתאימה למרחב בו אתה עובד ומתנהל באופן קבוע. לכן, כשמגיעים לבחור כספת לעסק יש כמה נקודות שצריך לשים לב אליהן:

  • גודל הכספת – יש להתאים את גודל הכספת למרחב העבודה, ולהחליט אם רוצים למקם אותה בפניה מוסתרת ייעודית.כ
  • קיבוע הכספת – אם רוצים לקבע את הכספת לארון או לרצפה, חשוב למצוא פינה מתאימה, שתהיה מוגנת ונגישה בה בעת.
  • התאמה של קודן האבטחה – בחירה של קודן המתאים לדרישת הלקוח ויצירת קוד מתאים.
  • התאמת המפרט הטכני של הכספת לדרישות – יצירה של כספת חסינה לאש, או כספת עם פתח ייעודי לניירת.

בחירה נכונה מספקת מוצר שימושי ומגן אולטימטיבי לכל משרד ובית עסק.

 

כפסת דיגיטלית

 

 

להגן על המידע העסקי בקלות

הצבת כספת במקום העבודה מאפשר לעובדים ולבעלים להגן על נתוני העסק בראש שקט. בחירה ראויה ומתאימה של מוצר מחיקה בתוכה את הכוח לשמור על המידע לטווח ארוך וביעילות. חברת עוז כספות מייצרת ומשווקת כספות לכל המגזרים כבר חמישה עשורים. החברה מייצרת את הכספות לפי אמות מידה גלובליות, ופתרונות אבטחה טכנולוגיים מתקדמים. הצוות המקצועי מתאים לכל לקוח את המוצר הרלוונטי ביותר לפרמטרים שהוא מציג, ומלווה את הלקוחות עד להתקנה של המוצר בבית הלקוח. לפרטים נוספים ולקבל הצעות מחיר וייעוץ, פנו עוד היום לחברת עוז כספות.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל