לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת להשכרה

כספת להשכרה מאפשרת לאנשים שאינם זקוקים לכספת באופן יום יומי, למצוא פתרון לאירוע מיוחד. מלבד אירועי שמחות שונים, המחייבים כספת לאחסון המעטפות, יש דרכים רבות להשתמש בשירותי השכרה כאלו. המשכירים אחראים על הכספת לאורך האירוע ולעיתים נדרש שימוש בשירותי אבטחה לכספת עצמה. ההשכרה מותאמת לסוג האירוע והצורך של הלקוח, וניתן להשכיר אותן לפרקי זמן משתנים. חברת עוז כספות מחזיקה המערך כספות להשכרה לכל אירוע.

 

כספות להשכרה – לאיזה אירועים זה מתאים?

שירותי כספות להשכרה נותנים מענה לסוגים רבים של אירועי משמחים. מלבד אנשים פרטיים, גם מפיקי אירועים עושים שימוש בהשכרה כזו למטרות שונות:

  • חתונות, בר מצוות, בריתות ושאר שמחות – באירועים כאלה צריך לשמור על המעטפות מוגנות עד לתום המסיבה. בימים כאלו על פי רוב נדרשות כספות קטנות יחסית שניתן לנייד בקלות ממקום למקום.
  • אירועי חברה גדולים או הפקות יוקרתיות – בהם צריך לשמור על פריטים יקרי ערך של המשתתפים. מדובר לעיתים בפרטי לבוש יקרים, בתיקים או מתנות שמבאים האורחים. המפיקים באירוע מעוניינים לתת שירות משופר לאורחים החשובים ורוצים לאפשר להם ליהנות מבלי לדאוג לרכוש שלהם. השכרות כאלה דורשות כספות גדולות ותכנון מקדים באשר למיקום הכספת וההתנהלות במהלך האירוע עצמו.
  • השכרות למטרת שינוע חפצים יקרי ערך – תכשיטים, שעונים ופרטי יוקרה אחרים שהלקוח רוצה להעביר ממקום למקום מבלי לחשוש לשלמות הפריט, דורשים כספת לפרק זמן קצוב מאוד.

 

מוכנים לחגיגה?

מארגנים מסיבת ברית לרך הנולד? מפיקים את אירוע השנה של הביצה המקומית? או שאתם זוג צעיר לקראת החתונה? רוצים לשמור על המתנות וחפצי הערך שלכם בשלמותם? חברת עוז כספות מציעה שירות לכספת להשכרה לכל דורש. הכספות ניתנות להשכרה לפרקי זמן מוגדרים מראש, ואנו מתאימים את גודל ומפרט המוצר לדרישות הלקוח.

חברתנו שומרת על מבחר כספות בגדלים ורמות אבטחה שונות. הכספות כולן עומדות בתנאים הגבוהים ביותר שיש בשוק כיום ומספקות הגנה אופטימלית לצרכים. אנו נקשיב לצורך שלכם, למטרת האירוע ולסוג הפריטים שתרצו לשמור בכספת ובהתאם נמצא את הדגם המתאים לכם ביותר. לפרטים פנו לנציג החברה.

 

כספת להשכרה

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל