לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

כספת ספר

חפצים קטנים אך בלי משמעות עצומה מחייבים את בעלייהם לנקוט בשיטות יצירתיות להגנה עליהם – אחת מהן היא כספת ספר. מוצר זה מאפשר ללקוח להסוות את הכספת בין מדפי הספרים בבית או במשרד ולהקשות על אחרים למצוא את הפריטים. הכספת קלת משקל, כך שניתן להזיז אותה ממקום למקום, והמנעול עמיד וחזק ביותר. בין אם מדובר במפתחות, כסף מזומן או מסמכי מקור חשובים, לכל אלו יש מקום בטוח בתוך המיכל. חברת עוז כספות מחזיקה כמה דגמים של כספת ביתית בקולקציית הכספות שלה.

 

כספת ספר – מחבוא אלגנטי

כמו במשחק מחבואים, כשמדובר בכספות כל מה שחשוב הוא לבלבל את האויב. וכספת ספר היא דוגמא בשטח לבלבול כזה. כשרוכשים כספת ספר, אפשר להסוות את המטרה המקורית שלה בעזרת:

  • חריטה אישית על הכריכה – שתגרום לאחרים לחשוב שמדובר ביומן אישי.
  • שימוש בכריכות של ספרים מוכרים – כן שהעניין לפתוח אותם לא יהיה גדול.
  • התאמת גודל הספר לספרים אחרים שיש לכם – כך אפשר לאחסן מסמכים גדולים מבלי לקמט אותם ומבלי לחשוש שיתגלו.
  • הסוואה של מנגנון הנעילה – מה שמקשה הפורץ לפתוח את הקופסה.

בעזרת הסוואה נכונה, הלקוח יכול להיות בטוח שגם אם מישהו יחפש כספת ספר בין חפציו, יהיה לו קשה מאוד למצוא אותה. תחושת הביטחון האישי מאפשרת לרוכש להיות בראש שקט כל הזמן בנוגע לחפציו האישיים.

כספת ספר

כספת מהסרטים

ממש כמו בסרטי האקשן, כספת ספר היא קצת מסתורית וקצת מרגשת. אבל היא בעיקר פרקטית כשמתאימים אותה לארון הספרים המשרדי. דפנות הכספת, העשויות פלדה חזקה, מגינות על תכולתה, בעוד שהחלק החיצוני מסווה את מטרתה בצורה מלאה.

חברת עוז כספות מתמחה בייצור ושיווק כספות – ומחזיקה קו דגמי כספת ספר. אנו בוחנים את הרכב החומרים בכספת, לפי הדרישות, ומעצבים אותה בהתאם לבקשת הלקוח. הכספות מבטיחות שכל חפץ שתשמרו בכספת יישאר שם בשלמותו. המפתח שתקבלו מעוצב באופן ייחודי למנעול שלכם ומנגנון הנעילה הוא מנגנון חזק ומתוחכם שקשה לפרוץ. לפרטים נוספים צרו קשר עם חברת עוז כספות ואנו נספק לכם הצעת מחיר מתאימה.

 

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

    קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל