לתמיכה ולעזרה: 09-7920439

פורץ כספות

בעלי כספות נוטים לגחך כששואלים אותם מתי לדעתם יזדקקו לשירותיו של פורץ כספות מומחה. להפתעתם, יגלו שהמפתח נעלם, הקוד נשכח, הדלת נתקעת, ובדומה לכל מכשיר אחר הקיים בידינו, גם בכספת צצות תקלות – חלקן באשמתנו וחלקן לא.

כיצד נמצא פורץ כספות מקצועי

העניין הוא, שבשוק קיימים בעלי מקצוע רבים הטוענים לשירות פריצת כספות מקצועי. המטרה שלנו היא למצוא פורץ כספות שיבצע את העבודה במינימום נזק, וכדי לעשות זאת כדאי לשים דגש על מספר נקודות:

  • סקר שוק – גם אם היינו עוסקים ברכישת כל שירות אחר, תמיד מומלץ לבצע סקר שוק; אם דרך קרובי משפחה וחברים, ודרך מנועי החיפוש באינטרנט שבמהירות יעלו תוצאות עדכניות והמלצות. הרי בסופו של דבר, אין כמו חכמת ההמונים על מנת לעזור לעצמנו לבחור בטוב ביותר.
  • רישיונות ואישורים – רצוי שהפורץ שנבחר יחזיק ברישיון והכשרה מתאימים, וכן באישורים המעידים על כך שהוא מקצועי בעבודתו. מלבד זאת רצוי שבאמתחתו יהיו שנים רבות של ניסיון בעבודה.
  • מינימום נזק – בהמשך לסעיף הקודם, חשוב לציין שניסיון רב בתפקיד מעיד על כך שהפורץ מכיר סוגים שונים של מנעולים וכספות ויודע להתמודד עם מגוון רחב יותר של תקלות, בלי להסב נזק ממשי לכספת תוך כדי הטיפול.

המומחים של עוז כספות בע"מ יגיעו עד אליכם!

אנו בעוז כספות בע"מ יודעים עד כמה הכספת שלכם חשובה שלכם, ועל אחת כמה וכמה מה שנמצא בתוכה. המומחים שלנו עוסקים במרץ ובמקצועיות בפריצת, תיקון והתקנת כספות בפריסה ארצית, גם בשעות הלילה המאוחרות. הניסיון הרב שלהם מאפשר להם להתמודד עם כל כספת וכל תקלה, תוך שאיפה להשבחת הכספות התקולות למניעת תקלות עתידיות, ואף צביעה מחדש ושפכטל מתכת לכספות שנפגמו. לא משנה מה התקלה, עם עוז כספות בע"מ – אתם בידיים הטובות ביותר.

צור קשר

סגירה

למידע והתייעצות

מלאו את הפרטים הבאים

קידום אתרים בגוגל ישראל קידום אתרים בגוגל ישראל